reklama

Velký test dětských odrážedel

Dětská odrážedla či odstrkovadla nejsou jen líbivou hračkou. Je to velmi užitečná pomůcka, která naučí dítě držet rovnováhu. Výběr odrážedel na trhu stále roste a rodiče se ptají, jak najít to pravé odrážedlo pro jejich malého cyklistu.

Datum: 22.10.2009
Autor: Redakce
  • Re: Velký test dětských odrážedel

Dobrý den, chtěla bych se podělit o své zkušenosti s odrážedlem First Bike. Dcera jej dostala ke 2. narozeninám, naučila se na něm jezdit hned ten den. Byla a je z něj nadšená, je ovladatelné, poslouchá ji, vepředu má košík na poklady a když se jí už jezdit nechce, máma kolo lehce unese, je opravdu lehoučké. Výhodou se jeví být i omezená otáčivost řidítek, dítě kolo zbytečně nepřetáčí do stran. Zvonek jsme pořídili klasický z cykloshopu. Dcera byla dvouletá, když kolo dostala, proto jsme opořídili adaptér na snížení sedla, jednoduše se upevní na zadní kolo. Nyní je dcera 2 a půl letá a adaptér ještě využíváme. Výhody First Biku: snadné ovládání, nastavení sedla, sestavení kola, omezená otáčivot řidítek, hmotnost kola. Nevýhody - snad jen cena. Určitě se nevyplatí kupovat jinak než přes internet, v obchodech bývá zbytečně drahé. Volila bych znovu stejně, důvěru a nadšení z kovových odrážedel nemám. Často jsme svědky, že si od dcery First Bike chtějí půjčit jiné děti a potom se nechtějí vracet ke svým "klasickým" odrážedlům, naše je asi snáz ovladatelné, lehčí a asi celkově atraktivnější...:-)

[ Zpět ]
    Datum: 18.11.2009
    Autor: mab
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velký test dětských odrážedel

Ve vyctu testovanych mi chybi KETTLER, ktery patri k nejlepsim (dale BIG, Hudora...)

[ Zpět ]
    Datum: 14.06.2010
    Autor: atanerj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu, nejen na kolo.

Hledám: Ženu, nejen na kolo.
10.10.2019
Ahoj, jmenuji se Pavel a hledám aktivní ženu, která neumí sedět doma a má ráda přírodu, výlety, cestování, kolo,…

Hledám: Kolo :)

Hledám: Kolo :)
08.10.2019
Ahoj, Jsem z Polska. Bydlím poblíž hranice a ráda cestuji po České republice (na kole nebo vlakem)... Moc se mi…

Hledám: Spolujízda na kole

07.10.2019
Zdravím všechny. Prostřednictvím těchto stránek bych rád poznal nové známé, kteří rádi jezdí na horském kole, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (17 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019