reklama

Zamykání kola

Nazdárek cyklisti, jak řešíte zamykání kola při návštěvě hospody. Jezdím delší trasy a tak se stavuju na jídlo do hospody nebo něco koupit do obchodu. Kolo zamykám lankovým zámkem,který vozím namotaný na sedlové trubce, moc se mi to nelíbí ale taštičku mám plnou jiných věcí. Jak to řešíte vy? Jirka

[ Zpět ]
Datum: 17.10.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiris)
  • Re: zamykání kola

         

    Podobně, vybírám si hospody se zahrádkou a při nákupu v obchodě jeden vždy štěká u kol.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zamykání kola

         

    Vozím stočený zámek v podsedlové brašně, ale ještě jsem ho letos nepoužil, protože si zásadně vybírám hospody s předzahrádkou, abych na kolo viděl. Pokud nejsou jdu do venkovského obchodu, kam si podle situace vezmu kolo s sebou (ještě mne nikde nevyhodili). Když jedu na jednání tak si beru taky kolo s sebou. A kam by mne s kolem nepustili prostě nejdu. Mám letos novou silničku a tu ve stojanu zamčenou nenechám, to fakt ne. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zamykání kola

         

    Při první montáži na sedlovku mi praskla objímkal držáku, tak ho vozím na představci. Trochu to cvaká, drnčí, ale zvyk jsem si.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2009
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zamykání kola

         

    Občas ho zamykám, ale třeba v Německu jsme kola nechali jen tak u stromu a došli si na vyhlídku, starch o něj nemám, mám pocit, že moje špinavé a těžké kolo by nikdo nevzal.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2009
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zamykání kola

         

    Vozím lankový zámek zapnutý okolo přední části rámu.A pokud si beru zámek s alarmem tak ho mám v držáku uchyceném na podložkách pod představcem.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2009
    Autor: rambousek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Zamek z Tesca

         

    Asi pred pul rokem jsem videl v Makru tlusty retez se zamkem - za 2500. Na zamceni v aute, v kolarne, v praci nebo podobne idealni. Na vozeni ne - vazi mnoho kilo. Pak jsem ho objevil v Tescu za cca 250,-. No a dnes ho meli za necelych 60,-. Za tu cenu neni ani ten visaci zamek, co patri do kompletu. Doporucuji - na takove to domaci zamykani. ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2009
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zamek z Tesca

           

      Jo, to je dobrý a můžeš ho nechat u tý hospody zamčený a vozit jenom klíček v kapsičce u tranýrek.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.10.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jerry Biker)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zamek z Tesca

             

        Jenom musis commutovat stale do teze knajpy.
        Treba ja bych si jich vzdycky musel predem pripravit a rozmistit tak 2x7 na svoje putovani. ;-)
        Ale jezdime 2, takze problem lze vetsinou resit. Navic - jak uz jsem nekde psal - aby mi nekdo ukradl leho 2x 26" i s bagazi natezko, asi by musel prijet autem. ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.10.2009
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zamykání kola

         

    Zámek s alarmem upevněný na rámu v kombinaci s pořádným řetězovým zámkem na motorku. Navíc v můj prospěch hraje i charakter kola - lehokolo. Na tom tolik zlodějů jezdit neumí, takže se o něj asi moc nezajímají, zřejmě by se i dost blbě prodávalo....;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2009
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zamykání kola

         

    Zámek s lankem plus ještě jeden s řetězem na odstrašení (je dost skladný). Ale nadlouho to neriskuji. Pokud není možná zahrádka, nakoupím a občerstvuji se venku (s výhledem do kraje).

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fran)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zamykání kola

         

    jednou jsem si žiletku vzal i na záchod :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2009
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zamykání kola

         

    na zimáka /a doprácedojížďáka/ mám zámek, který má kolem lanka pro efekt kovové válečky/ asi za 250-/. na tomto kole jezdím po městě, zastavím občas v obchodě, hospodě, knihovně apod. Kolo vypadá omšele, někdy ho ještě vylepším igelitovým pytlíkem přes sedlo. Ostatní, tkzv. lepší kola neopouštím, pokud je nemám bezpečně pod dohledem. A pak je tu lehokolo, kde si mohu dovolit mírné povolení obezřetnosti, protože nepředpokládám, že by na něm nezacvičený zloděj ujel. A co by s ním dělal? - ideální artikl k dašímu prodeji to fakticky není.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2009
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024