reklama

Boardman

Nemá někdo zkušenosti se značkou kol Boardman.
Narazil jsem na tohle kolo (značku) včera poprvé.

http://www.halfords.vcity.cz/index.php?idx=498

Kola jsou prodávána pouze v nějakých obchodňácích Halfords.Vůbec nevím zda to brát vážně.

http://www.bikeradar.com/road/gear/category...

Jinak momentálně pokukuji po tomhle kousku :

http://www.fondriestbici.cz/fondriest-rp3-rival/

Dá se na Sram Rival spolehnout ?
Srovnání kupř s Ultegrou ?
Díky.

[ Zpět ]
Datum: 23.09.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
  • Re: Boardman

         

    Sem si to prohlížel v čestlickém Halsfordu - naprosto ok kolo. A na rivala se spolehnout dá 100procentně :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai :-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Boardman

         

    toto kolo nemám, takže zveřejním jenom kecy a dohady. když člověk zváží, že Boardman přijde v UK /v přepočtu/ na 27500 Kč, tak je to pohádková cena, s přihlédnutím ke zveřejněné recenzi.hmotnosti, osazení. když jsem se díval na připomínky majitelů a potenciálních kupců /pravda, jen co mi přeložil gůgle/, tak si docela stěžovali na úroveň obchodu a jeho prodavačů /jakká je úroveň u nás nevím/, po koupi kola je asi nutné ho svěřit pořádnému servisu k doladění, což s faktem, že je u nás kolo podstaně dražší výhodnost koupě poněkud snižuje.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2009
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Boardman

           

      Ty připomínky jsem si přeložil stejným způsobem.
      Byla tam kritika na kola,výplet a na brzdy.
      Tudíž zkouším zda ho někdo se zde diskutujících nevlastní.Mám tyhle obchody dost z ruky.
      Jinak zde je cena jiná.Ta už ale asi neplatí :

      http://www.halfords.cz/cyklistika/boardman_road...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.09.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Boardman

             

        Za tuhle cenu by to dobrý kup asi byl.
        Zda by byli ochotni pár komonentů vyměnit ale pochybuji.Personál bude zřejmě na podobné úrovni jako v Makru.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.09.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Boardman

               

          nějakou dobu jsem pracoval v Gigasportu jako prodavač, tak jsem "pod pokličku" nahlédnul celkem důkladně. řeknu to stručně - obchody tohoto typu prostě s nějakým větším prodejním servisem nepočítají, nejsou v tomto směru nijak extra vybavené a nemají žádné speciální servisáky. všechno dělají prodavači, kteří musí především prodávat a starat se o doplňování zboží apod. prioritní je prodej. na nějaké velké hraní není fakticky čas.můžeš nakoupit za výhodnou cenu, kolo si odvezeš ve stavu, kdy se ti v prodejně nerozpadne, ale vyladění si musíš provést sám nebo ho někomu povolanému svěřit a budeš spokojený. výhodu těchto nadnárodních marketů pak vidím i při řešení oprávněných reklamací, žádné velké handrkování a dostáváš zpátky prachy nebo nový zboží, takže skutečný riziko "vyhozených peněz" zákazníkovi nehrozí. /jo, ve vzpomínaném Makru jsem byl taky zaměstnaný :-) a funguje to úplně stejně jako v Giga,Hervisu,.../

          [ Zpět ]
          Datum: 24.09.2009
          Autor: vladaza
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Boardman

               

          Halfordsu se nijak nezastávám, ale v čestlickém je normální cykloservis - dělají vpodstatě všechny běžné úkony, ceny mají ale dost přemrštěné (nájem haly asi dost stojí). V tomhle případě bych ale nepočítal s tím, že budou ochotni vyměnit nějaké komponenty - max. snad za ty, co prodávají - což je značka Halfords (a v tom moc výběr třeba představců nebo sedlovek nemají), krom toho tam mají nějaké nářadíčko + pumpičky + brašničky od topeaku, krankbrothers, pneu od různých výrobců - celkem malý výběr.
          Stojí za to si u nich dole hned u vstupu do haly koupit středně velké balení WéDéčka ve spreji - dlouhodobě cena 68,- Kč (normálně cca 110 ,- až 120,-). Nahoře v patře už stojí 120,-.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.09.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai :-))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Boardman

         

    Ten Fondriest je nadherny :o) Jenom na nem nechapu ty kola. To je jako kdyby sis koupil Octavii RS na 13" plechacich.
    Sram Rival je naprosto v pohode a kvalitativne se tusim porovnava zhruba se 105kou nebo Ultegrou od Shimana. Kazdopadne si radsi dopredu vyzkousej system razeni, ja jezdim i na silnicce Shimano a Sram mi padl do ruky taky.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Boardman

           

      Co je špatného na těch kolech?
      Mě to přijde vcelku perfektní co se designu týče.
      Původní model vypadal takhle :
      což je teda hnus.

      http://www.fondriestbici.com/ita/products.php...

      Mě přijde že se k tomu ty Fulcrum Racing 7 hodí perfektně.Jestli tedy nemáš na mysli kvalitu těch kol.
      Jaké kola by jsi tam teda dal ??
      Nechám si poradit,jelikož o tomhle kousku vážně uvažuji.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.09.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Boardman

             

        Ony se k tomu mozna hodi barevne, ale to je tak vsechno. FR 7 jsou ta nejlevnejsi silnicni kola z nabidky tehle firmy, co delaji na kole s karbonovym ramem a osazenim Sram Rival teda nechapu, kvalitou a svou hmotnosti jsou uplne jinde. Urcite by se hodily aspon FR 3, pokud se ti libi designove kola prave od nich.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.09.2009
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Boardman

               

          Příliš tomu nerozumím,ale rozdíl krom ceny je v čem.
          Budu jezdit rychleji? Či jsou nezničitelné ?
          Rád si to nechám vysvětlit.
          Mě to připadá jako zbytečné prodražování,ovšem možná se pletu.
          Z původních 30000 jsem přitvrdil na 45000. Přes 50 se mi moc nechce.Bude to mé první silniční kolo vůbec.
          Pokud by jsme zapoměli na FR,tak bys tam dle osobního vkusu dal co.Díky za rady.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.09.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Boardman

                 

            V prosinci budu v Anglii, tak se ti tam poptám. ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 24.09.2009
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Boardman

                   

              Ony jsou tam ty kola i o dost levněji.
              Tohle u nás prodávají za 48 000.
              Tam 1499E.

              http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores...

              [ Zpět ]
              Datum: 24.09.2009
              Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Boardman

                   

              A přitahneš Pig flu, co?

              [ Zpět ]
              Datum: 25.09.2009
              Autor: AV
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Boardman

                     

                Tu už jsem přechodil.

                [ Zpět ]
                Datum: 25.09.2009
                Autor: abernathy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Boardman

                 

            Pokud ti jde o cenu a neznicitelnost, musel by sis sehnat Ukrajinu a nekoukat se po kolech jako je tohle :o)
            Kola vyssich rad jsou tuzsi a lehci, coz na zrychlovani poznas prave u nich dost vyrazne. V podstate neni dulezitejsi misto na kole, kde ma hmotnost takovy vyznam. Ten, kdo tohle kolo sestavil s FR 7 hodlal zjevne nekde vyrazne usetrit a bohuzel to padlo prave na kola, coz dela z tehle vyborne a krasne ziletky nesmyslny a nesourody celek. Designove se mi FR k tehle barve ramu libi, ale kdybych uz uvazoval o FR, tak kvuli hmotnosti osobne FR 1. Jinak dalsich moznosti je fura- nektera Ksyria od Mavicu, Campagnolo Eurus, American Classic, ...

            [ Zpět ]
            Datum: 24.09.2009
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Boardman

         

    A ty chceš mocímermo Boardmana? Kámoš koupil nedávno v Intersportu Genesis s trojkou vepředu a desítkou vzadu na C-105, zlevněnou z 33 na 19 litrů.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2009
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024