reklama

Outlet obchody :-)

Ahoj :-), tak jsem poprvé v životě udělal zajímavou zkušenost: teď v pondělí jsem si kupoval přes e-shop kvalitní spacák od haskyho, cena přes net 2500,-. No a protože inzerovali, že možno vyzvednout v Praze i osobně v jejich krámě, tak jsem tam jel. Vylezl jsem na Jarově z busu, přímo přede mnou prodejna hasky - tak jsem tam automaticky šel - a ten spacák koupil za 2160,- Kč! Po návratu mě přišel mejl, že mám objednávku připravenou k vyzvednutí. Tomu jsem moc nerozuměl, šak jsem si to tam právě koupil - tak tam volám - sice jedna firma, ale vchod do mejlového kšeftu byl z druhé strany domu. Takže docela náhodně jsem ušetřil 50 kroků a 340,- Kč.
Jinak vám řeknu, že pochodit po velké prodejně, kde si můžete prohlédnout spacáky, batohy, vařiče, stany..., všechno hezky osahat a očuchat a až pak vybrat - to je parádička :-)
Takže dotaz: jsou v Praze outlet kšefty na počítače? (asi jsem se nějak duševně posunul :-) )

[ Zpět ]
Datum: 18.09.2009
Autor: Airline
  • Re: Outlet obchody :-)

         

    Byl to hasky nebo husky? Obecně se dá říct, že huskyho nikdo nechce :-D Ta firma má špatnou pověst, začali nedávno dělat kvalitnější outdoorové věci, ale zatim to ještě není ono. A jelikož donedávna prodávali jen přes velké řetězce, tak lidi, co takové zboží kupují, jim nevěří... Ale jinak se v outletech dá hodně dobře nakoupit...jen člověk musí mít štěstí...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Outlet obchody :-)

         

    Tady je prý asi 80 obchodů (doprava např. A metro do Depa Hostivař a autobus FA), jeden by mohl být PC :-):

    www.FashionArenaOutlet.cz
    Fashion Arena Outlet Center
    Průmyslová 440
    Praha 10 – Štěrboholy

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fran)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Outlet obchody :-)

           

      ale asi jsou to jenom hadříky....

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Fran)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Outlet obchody :-)

             

        jj
        hadříky, sportovní oblečení a potřeby, nějaká kosmetika, domácí potřeby a čokoládičky :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2009
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Outlet obchody :-)

         

    Docela zajímavé je to, že na krámě měli cenu nižší než v e-shopu ;-) Normálně to bývá obráceně...

    O nějakém outletu s počítači tedy nevím.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2009
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Outlet obchody :-)

           

      Abych byl teda přesný, jakou outlety mi připadají všechny ty super- mega- a ty další markety, které mají mezi houskami a oblečením v nabídce i počítače ;-) Povětšinou jsou to stroje hodně z módy :-))) Jen ta jejich cena tomu moc neodpovídá ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2009
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

298 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024