reklama

levné nákupy na internetu

Prosím jaké máte zkušenosti s nákupy na IT ze zahraničí?(způsob platby a dodání) Sleduju některý shopy v USA a některé komponenty vycházejí podstatně levněji než doma. Dík

[ Zpět ]
Datum: 18.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (marek ([email protected]))
  • Re: levné nákupy na internetu

         

    Pozor na nákupy ze "třetích" zemí = mimo EU...
    Ze zásilek nad určitou hodnotu se platí CLO a DPH !!!
    Nejprve si zjisti na příslušném celním úřadě podmínky! Ať se pak nedivíš, na kolik by tě to mohlo vyjít...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (exit)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné nákupy na internetu

         

    Já nakupuji přes http://czechebay.cz na http://ebay.com Dá se tam pořídit téměř vše za super ceny...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2010
    Autor: fix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné nákupy na internetu

           

      zase nějakej spam ?!?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2010
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné nákupy na internetu

         

    90% všeho, co nakupuji, nakupuji venku. Většinou přes eBay. Na Aukru jsem skončil. Když zaplatíš přes účet dopředu, tak pokud Ti zboží nedodá, tak Ti provozovatelé aukra peníze vrátí, ale má to jeden háček. Jen do určité částky a musíš předem podat trestní oznámení na policii a na základě toho papíru pak vypisovat bůh ví co. Za 100, nebo za dvě se raději na to vykašleš. Venku platím pouze přes PayPal a to nemá chybu. Oni si v případě nedodání zboží, ty peníze od dodavatele strhnou s účtu a vrátí Ti je za mírný poplatek a tomu zruší členství. A toho oni se obávají. Do 3500,- je to bez CLA a taky odpouští DPH. Koupil jsem tak mimo jiné i dražší položky, jako segwae, robota vysavač lehokolo tříkolku atd. Jen pozor na Rusko, tam se zboží ztrácí a není systém, jak zboží najít.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2010
    Autor: rostac
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: levné nákupy na internetu

         

    Zrovna třeba včera jsem zjistl, že když by se člověk smířil s tím, že bude mít brašny Orlieb oranžové, lze je v Německu koupit za 79,95 €, i když v Čechách je průměrná cena nějakých 2890 Kč.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2010
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné nákupy na internetu

           

      Na trhu pro 80 milionu lidi je spousta veci vyrazne levnejsich nez u nas. A nemecky mluvicich zakazniku je celkove jeste vic. Uz kvuli tem cenam :o) Ja objednavam veci skoro vyhradne jenom v Nemecku.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2010
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: levné nákupy na internetu

           

      s tím bych se nesmířil! Já čekal až mi vyrobí černý lehokolový a mám z nich takovou radost!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2010
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

210 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024