reklama

Konzum, konzum a konzum!

EKOLOGIE
Heh tuhle mne vytočili při přepisu auta, prey že mám zaplatit 10kkč za svůj "šrot". Auto najezdilo 12000km a má katalizátor, jen prey nespadá do kategorie "euro". Kdosi tu s námi manipuluje a podporuje pouze konzum v rámci kupte si nový auto, méně žere a je "ekologické". No můj mazlík také žral pouze 5litrů, tak v čem jsou ta lepší auta lepší a ekologičtější ? Z mého mazlíka udělali bezcenné auto. Mám synovi mé sestry už zakoupit nový vůz "radí" na policejním úřadě paní..
To jsme ještě přežili, ale dnes ráno už jsem na infarkt. Podělala se pračka a jako již potřetí, rozuměj máme pračku čtvrtý rok a potřetí stejná závada - buben. Uhnily koncovky co drží ložiska, prey je to z blbý slitiny. OK, to se dá pochopit a když je pračka v tkzv. záruce tak to jen vymění. Jenže to nesmíte slyšet telefonán servisáka s operátorkou. Cituji: Jano jsou ještě na skladě ty hovadský bubny co po roce uhnívaj? Ne jsou tu jen ty nový co už neuhnívaj, říká Jana operátorka. A tak tam budeš muset už dát ten lepší, hele kdy jim končí ta prodloužená záruka? Za měsíc.., hmm tak jim udělám novou pračku co nesplňuje euro ** normu. Asi je už nepřemluvím aby si u nás koupili novou s euro ** certitifkací, to by to čert spral.., no nemoh se ten buben posrat až za měsíc?
Další konzum, prostě pračku odepsat díky stejné závadě a místo lepšího bubnu nutit zákazníka zakoupit novou s nějakou novou euro čímsi. Nebudu se dále rozepisovat, obrázek si uděláte sami a snadno pochopíte co nám vstup do Evropy přináší a koho postihne. Musím do práce stihnout školení na nové euro předpisy a nákup nových mašin co splňují jejich limity. je tu holt ta spásná EURO EKOLOGIE.
K+K

[ Zpět ]
Datum: 11.09.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (K+K ([email protected]))
  • Re: Konzum, konzum a konzum!

         

    tož karle vítaj v realitě ;-))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ekolo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Konzum, konzum a konzum!

         

    Zlobí mi auto. Chvíli to jede, chvíli ne. Není na něj spolehnutí. Samá elektronika, občas si ze mě dělá legraci. Pak mi přestane fungovat spojka. Předtím drhla řadící páka. Brzdy. Ve značkovém servisu se ptám, zda-li by nešlo některé opravy dělat preventivně - přece musí vědět, které součástky nejčastěji odcházejí a zhruba po kolika kilometech. Nejde to - každé auto je prý jiné.

    Říkám jim - vždyť já jezdím tak málo, auto mám spíš jako pojistku pro nenadálé události. To auto snad stráví víc času v servisu, než při jízdě.

    Odpověď zkušeného servismana zní - pro auto (bez vyjímky - v tom jsou všechna auta stejná!) je nejlepší, když jezdí co nejvíce. Nejméně závad se vyskytuje u aut, které jsou celé dny v provozu. Takže mám na vybranou - jen tak zbůhdarma jezdit a platit za pohonné hmoty, nebo ty samé peníze zaplatit za opravy součástek, které se pokazí, protože auto stojí v garáži.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (IQ tyqve)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Konzum, konzum a konzum!

           

      Ještě že auto nemám:-p

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2009
      Autor: Lazarus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Konzum, konzum a konzum!

             

        Jeste ze mam auto a ne vrak.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2009
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Konzum, konzum a konzum!

               

          Na větší vzdálenosti je lepší letadlo.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.09.2009
          Autor: Lazarus
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Konzum, konzum a konzum!

                 

            A na nejvetsi raketoplan.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.09.2009
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Konzum, konzum a konzum!

                   

              nenene, Antonov An-70 toho uveze dvakrát tolik ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 11.09.2009
              Autor: hekynen
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Konzum, konzum a konzum!

                   

              Našel jsem ti ještě lepšího mazlíka na převoz nákladů: Antonov An-225 Mriya; uveze 250 tun.. ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 14.09.2009
              Autor: hekynen
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Konzum, konzum a konzum!

         

    S pračkou se obrať na Českou obchodní inspekci - ti mohou i něco udělat, my ne. Auťáku se zbav, já ho nemám a nechybí mi. Esli si ho koupíš, podporuješ "konzum" aji ty, to tu ale nebreč!

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2009
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Konzum, konzum a konzum!

           

      Místo pračky se dá používat valcha - ta je bezporuchová.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2009
      Autor: Lazarus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Konzum, konzum a konzum!

             

        Bezporuchová, ale strašně nebezpečná, když si ji člověk splete se struhadlem na řepu. Dnes, kdy jsou vodní toky čistý je nejlepší systém "pradlák z Karáčí".

        [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2009
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Konzum, konzum a konzum!

               

          Tak teď jsem si kvůli tobě poprskal monitor:-)))))))))))

          [ Zpět ]
          Datum: 11.09.2009
          Autor: Lazarus
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Konzum, konzum a konzum!

         

    Muhehe,na katalizator ti sere pes,porid si novy auto s katal Y zatorem a budes cumet jak zere jen 4l a ne pet!!! :-DDDDD

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (sam@)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Konzum, konzum a konzum!

         

    Šel Mikuláš so Konzumu
    dostal chuť na flašku rumu
    hola hej, hola hej
    Mikuláš je opilej!

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2009
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

331 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024