reklama

Tak mi ho včera přivezli, Ibexe. Euforie. Mam ještě klasiku na k

Tak mi ho včera přivezli, Ibexe. Euforie. Mam ještě klasiku na které ma za 9 let najeto cca 50k km. Tak jsem to dnes prubnul, okol 45 km. Rojezd po prvé asi napopáte. Ale zvládl jsem to. Z kopce asi 51 km/h dle tachometru. Pruměrka asi 21 km/h a do kopce mi chybly převody. Jinak jsem jak to tu všichni psali pocitil nové svaly. Dále jsem zjistl že i asi po 15 km brní prsty u noh. Jsem jel v klasických rozchozených tenýskách. Máte s tím nějaké zkušenosti? Odezní to po zaběhnuti? Jinak jsem se chtěl zeptat jaké to je na lehokole s poryvem větru nebo po předjetí např. amionu. A ještě mám trochu obavy že když najedu nečekaně najedu na kamen nebo do díry, zda mi to nerozhodi nohy z pedálu v te rychlosti.

[ Zpět ]
Datum: 10.09.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Amemet ([email protected]))
  • Re: Tak mi ho včera přivezli, Ibexe. Euforie. Mam ještě klasiku

         

    Gratuluju :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2009
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak mi ho včera přivezli, Ibexe. Euforie. Mam ještě klasiku

         

    Prsty mě teda nikdy nebrněly tak nevím. Poryvy větru jsou zpočátku nepříjemné a rozhodí tě. Nejvíc mi to vadilo, když jsem jel natěžko z kopce. To se mnou mlátilo dost. Ale je to taky otázka zvyku a po najetých kilometrech se to zlepšuje. Nohy ti samozřejmě spadnout můžou, párkrát se mi to stalo, ale nebylo to nic takového co bych viděl jako problém. Asi tak jako když se vybulíš do příkopy, protože ještě neumíš pořádně řídit. Prostě jen samé dětské nemoci.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2009
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak mi ho včera přivezli, Ibexe. Euforie. Mam ještě klasiku

         

    Brnění prstů u noh: myslím, že by to mohlo být měkkýma podrážkama. Stejně jako padání noh z pedálů na nerovnostech by to vyřešil nákup speciálních cyklistických bot a zámkových pedálů. Nebo je to nezvyk. Mě zezačátku prsty taky trochu brněly (hlavně při intenzivním šlapání). Teď už nebrní. Čím to je nevím, ale například 1. mám dál šlapání (víc nadlouho) 2. jsem na kole víc uvolněný 3. šlapu méně silově. (to co jsem teď napsal je trochu chaos, ale třeba ti to pomůže:-) ).

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2009
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024