reklama

Canyon mr 7.0

zdravim vsechny, moc prosim o radu...po dlouhym vybirani sem si vyhlid canyona mr 7.0, tedka ho o 300 euro zlevnili takze za tu cenu si myslim vpoho, nic jinyho sem neobjevil. resim ale jakou velikost,i kdyz by to mohlo byt jasny stejne bych byl radsi kdyby mi to nekdo potvrdil:)...mam 178cm a asi 70kg, takze sem celkem chvistko:) jeste sem si nestacil zmerit takovyty delka paze a tak, vsechno mam \"normalni\", ani nejak zvlast dlouhy ruce,ani nic jinyho:)) do tedka sem jezdil ram dlouhy 580, a canyon prej tenhle rok protah ramy - 18,5(M) ma 600 a 20(L) dokonce 620...je spravna moje domnenka ze to Lko by na me bylo zbytecne dlouhy? koukal sem totiz ze nektery lidi podobne vysoky brali od lonskejch a starsich modelu klido i Lko, ale jak rikam nevim jak byly ty ramy oproti letosnim dlouhy...uz bych tam chtel co nejdriv poslat objednavku dost se bojim ze na netu maj napsany ze vsechny velikosti jsou k dispozici ale podle toho co vsichni rikaji maj canyon letos trochu problemy s dodavkama a taky tuhle dobu uz toho dost bude prodanyho....diky za jakoukoliv odpoved:)

[ Zpět ]
Datum: 20.08.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (jerry.01 ([email protected]))
  • Re: zdravim vsechny, moc prosim o radu...po dlouhym vybirani sem

         

    a sakra koukam ze nadpis "canyon mr" se nekam vytratil:(

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jerry.01 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: zdravim vsechny, moc prosim o radu...po dlouhym vybirani sem

           

      To se někdy stane.
      Kolikrát se příspěvek neodešle vůbec.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Canyon Nerve MR 7.0

         

    Ano, velikost L by byla dlouhá. Vždyť i M je delší, než jsi byl zvyklý. A pokud upřednostňuješ vzpřímenější posez, i S by byla volba. Doporučuji velikost M.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2009
    Autor: henry
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Canyon Nerve MR 7.0

           

      Zalezi i co vozil za predstavec, driv se vozily docela prehnane dlouhe, ale to samozrejme nevim, co mel. Potom rozdil 2 cm by nemusel byt vubec poznat, mozna ani ty ty 4 ve vel. L.S kratsim predstavcem (pokud to je tak jak jsem napsal a pokud samozrejme nepujde o extreme kratkou delku) se i delsi kolo stane ovladatelnejsim. Navic kolo ve vel. S a mozna ani M nemusi vyhovet kvuli vysce, protoze sedlovku nejde vysunovat do nekonecna a se 178 cm telesne vysky bude mit i delsi nohy.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zdravim vsechny, moc prosim o radu...po dlouhym vybirani sem

         

    Jednoznačně Mko. A na něj případně o trošku kratší představec než si měl (tedy pokud ti do teď posez seděl).

    Já třeba měřím 182cm, ale mám hodně krátké ruce, tedy na svojí postavu potřebuju krátké rámy.
    Já bych nemohl mít ani to Mko, bylo by mi moc dlouhé a to dokonce s 9cm představcem, co na všech svojich kolech jezdím.

    Stav dodávek u Canyonu už se trochu zlepšil oproti počátku roku, kdy to byla katastrofa.

    A loňské Lko mělo myslím 610 nebo 605mm, teď si nejsem jistý. Jedno z toho byla délka Lka pro někeré loňské fully a něco pro loňské HT. A spíš těch 610mm pro byl pro AMko, tedy pro full a HT bylo o těch 5mm kratší.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2009
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zdravim vsechny, moc prosim o radu...po dlouhym vybirani sem

         

    super dík moc všichni za radu, už je objednaný Mko. stačí akorát zejtra nahlásit kartu a uvidíme za jak dlouho si to strhnou z účtu a pošlou to:)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jerry.01 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

313 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024