reklama

Tak, kdo ho kupuje ????

http://www.novinky.cz/koktejl/176184-nejdrazsi...

[ Zpět ]
Datum: 12.08.2009
Autor: XXXL
  • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

         

    Nemá to přehazku, ale do hospody mi to stačit snad bude... :)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2009
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

           

      Teď jde o to, aby měl u tý hospody jak zastavit. Nemá to ani brzdy ! I když zrovna ty by ses s tím asi vypořádal, viď. Zastavil bys o hospodu... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2009
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

             

        Nechtěl jsem se tím chlubit, ale když už je to tady... Je to dráhový kolo, vlastní ho spolužák tchána mý dcery a v únoru mi ho na soukromým birminghamským velodromu půjčil. Nic moc, je těžký a ohnul jsem řídítka a kliky.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2009
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

         

    Zlato je nejměkčí kov vůbec, tvrdost 2,5 (Mohsova stupnice). Tedy "nevylepšené" zlato, takže takový 80kg poříz by kolo mohl dočista zhroutit. Toto je asi cyklošperk, pro sentimentálního cyklistu do veliké haly s velikým Rubensem na zdi - na platinový stojan mihotavě blýskající vestavěnými safíry...k neuvěření :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklistka Františka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

           

      ... a našla jsem další zlaté kolo, lepší, dá se v září vyhrát!!!
      http://www.gtbicycles.cz/gt-navigace-akce-gt-is...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklistka Františka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

             

        Tyjo a zrovna má kamoš svatbu, jinak bych si tam pro něj zajel:-D

        [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2009
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

               

          Teda né že by mi k něčemu bylo ale pár stovek by z něj přes aukro mohlo připlout, ne?

          [ Zpět ]
          Datum: 13.08.2009
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

                 

            Určitě mohlo. A hlavně se zdá být snadné pro rekreačního cyklistu kolo vyhrát :
            Cit odkaz: "Závod o zlaté kolo vyhrává absolutní vítěz tratě na 100 km. Díky novému systému přepočítacích koeficientů na základě věku a pohlaví může vyhrát zlaté kolo téměř kdokoli, kdo se dokáže porvat s touto tratí a všemi soupeři. Pravidla závodu ale vylučují všechny profesionální jezdce s licencí elite nebo U23 ."

            [ Zpět ]
            Datum: 13.08.2009
            Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklistka Františka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

298 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024