reklama

Skákací boty

Ahoj, jaké máte kdo zkušenosti se skákacími botami? Dostala jsem od přítele jako dárek k narozeninám poukázku na hodiny s profesionálním učitelem , který mě naučí na skákacích botech, těším se moc, ale nevím co od toho čekat. Jinak koho by to zaujalo a chtěl někoho obdarovat tak, jako přítel mě, tak nabídku najde na zlutaraketa.cz. Mějte se a dík za odpověď

[ Zpět ]
Datum: 30.07.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (simona ([email protected]))
  • Re: Skákací boty

         

    osobně si sice myslím, že je to reklama, ale třeba ne....
    Budeš skákat a rychle běhat. Na začátku ale spíš jen chodit jako na chůdách. ALe jde to rychle. A co s emě týče, je to super!!! Jen kdyby to nebylo tolik sůšní :o(

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skákací boty

           

      možná se s tím taky rychleji naskakuje na klasické kolo.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2009
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skákací boty

           

      ...třeba chleba. Já teda ten důvod, proč nám o svém dárečku píše, nevidím. Copak za tím může být jenom dětinské touha se pochlubit? Jé, holki, podivejtese cojsem dostala! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2009
      Autor: Smog
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skákací boty

             

        kdyby to sem nedala třikrát nebo čtyřikrát a s odkazama jistě.....

        [ Zpět ]
        Datum: 30.07.2009
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skákací boty

             

        Hlavně že to dostala :-))) V opačném, případě někde mohlo být docela veselo ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2009
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Reklama

           

      Tak když je zde takový hezký prostor pro reklamy, šoupnu sem i svoli :-)

      http://www.apo-vystoupeni.cz/skakaci-boty.php - Informace o skákacích botách

      www.apo-vystoupeni.cz - NABÍDKA VYSTOUPENÍ

      www.poweriser-praha.cz - Prodejna skákacích bot Poweriser

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Apophys)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Reklama

             

        No, kdyby tohle vlákno nezaložila posr... spamerka, tak by to bylo třebas povídání o skákacích botách. Takhle jsi se jen přidal po její bok a vytáhnul jsi jen nahoru už měsíc zahnívající mrtvolu.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2009
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Skákací boty Poweriser

           

      http://poweriser-praha.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Apophys)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024