reklama

Cervélo

Zdravím, nemáte někdo informace o někom, kdo prodává cervélo v naší krásné republice? Na stránkách cervéla totiž žádnej ofi. dealer v ČR není. Nechce se mi pro něj do rakous nebo němec, kdo ví, jaký tam budou ceny...

[ Zpět ]
Datum: 27.07.2009
Autor: HombreXXX
  • Re: Cervélo

         

    Ja teda nevim, kde se v CR prodavaji, ale.... Myslis si, ze cesky obchodnik bude prodavat neco levneji nez v Nemecku nebo Rakousku? Zvlaste, kdyz bude mit neco, co se v CR jen tak neda koupit. Neblbni!!!!:-)))

    Ja na tyhle kola koukal loni v Rakousku. Krasa!!! A videl jsem je tam docela castu v cyklokramech. Takze verim, ze ceny nebudou premrstene.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cervélo

         

    Presne tak jak rika Michal. Vsude v Evrope jsou kola a zvlast na internetu levnejsi nez v CR, navic u techhle drazsich znacek jdou sehnat ve vyprodejich i v hodne zajimavych slevach. Ja mam treba obchod kde maji aspon 3 modely Cervela trvale skladem za rohem, ale v Cechach to neni. V Cechach za podobne znacky bud zaplatis extremni castku (oficialne ti ho doveze kdokoli,ale priprav se platit), nebo si ho dovez (nech dovezt, poslat) sam a mnohem levneji.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cervélo

           

      Tak jste mě přesvědčili, snad nebude problém ve velikosti, doufám, že nebude 56 rám cervelo jak 52 pells nebo prostě takovej nějakej problém, u bajka jsem se s velikostí rámu potrápil, není 21palců jako 21 palců... Snad to u silnice bude v pohodě...

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2009
      Autor: HombreXXX
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cervélo

             

        Pochlubit s výběrem modelu se nechceš ?
        Rád se nechám inspirovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cervélo

               

          http://www.cervelo.com/bikes.aspx?bike=S22009

          Rád se obklopuju kvalitními a krásnými věcmi, navíc červená a černá jsou moje barvy...

          [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2009
          Autor: HombreXXX
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cervélo

                 

            Obklopování je u nás v módě. Hlavně aby nebylo za pár týdnů nejeté na aukru :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 01.08.2009
            Autor: Neregistrovaný uživatel (:-P)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cervélo

                   

              Na Aukru se moc neorientuju, osobně bych si takhle asi nic nekoupil, jsem dost nedůvěřivej, rád mám všechno nový a se zárukou... Ale možná někoho pověřím, ať mi přes Aukro prodá starou silnici, takže kdyby měl někdo zájem o jetýho pellse... ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 01.08.2009
              Autor: HombreXXX
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

295 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024