reklama

Krádež vozíku Croozer

Tak jsem konečně našla odkaz na založení nové diskuze :-)
Minulý týden nám v Ostravě z kočárkárny ukradli vozík CROOZER 535 (dvoumístný), oranžové barvy s tažnou tyčí ke kolu a s namontovaným odpružením od www.velofiala.cz,. Zbytek doplňků nám "naštěstí" zůstalo. v tuto chvíli je vozík nepoužitelný. nemají si ho jak přidělat ke kolu, chybí jim i kočárkové kolečko, stejně tak i kolo do terénu. Levá odrazka na nárazníku je zlomená, pravá je v pořádku. kdyby jste na něj někdy někdo natrefili, třeba si vzpomenete :-), 739 522 457. díky Míša

[ Zpět ]
Datum: 19.07.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Míša a kluci ([email protected]))
  • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

         

    Svinský zloději... :-( Bohužel jim asi nic nedokážeš, i kdybys ho nakrásně někde viděla na ulici. Pročítej inzeráty, a možná zkus i http://www.vasekola.cz/, i když nevím, jak moc to funguje, sám jsem to (naštěstí) zatím nezkoušel. Držím palce!

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2009
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

           

      Jaký "svinský zloději"? Do kočárkárny zašel některý ze sousedů (s kterým se den co den zdravíš) s kamarádem a protože "byl potřebný" tak si nabízené vzal ...
      "svinský zloději" je žalovatelná urážka, takže bacha!!!
      8-E

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2009
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

             

        Taky bych řekl, že si někdo pro něj zašel najisto, to není kolo, které se často krade ad hoc. Znám to dobře, nás kdysi použil nejspíš člověk z vedlejší ulice jako místo, kde se získají dárky na Vánoce.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2009
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

               

          a ještě pořád může chodit případně má čím jíst? Já bych byl asi vzteky bez sebe :o(

          [ Zpět ]
          Datum: 20.07.2009
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                 

            Jo, jo, bez sebe ... ona vězeňská strava je (poměrně) chutná, podle sravovacích norem, ale není vegetariánská. Takže tak.
            8-(

            [ Zpět ]
            Datum: 20.07.2009
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                   

              jasně, jenže všechny tyhle logický úvahy, přijdou až potom....
              Kromě tohonejsem si jistej, ale někde jsem četl, že jsou poviní respektovat tvoje náboženský cítění atd. Tedy muslimovi nezpat vepřový, Indům krávy, vegošúm maso atd. ALe nevím. Nicméně si myslím, že se tam mají jako v bavlnbce i tak, takže bych tomu věřil :o))

              [ Zpět ]
              Datum: 20.07.2009
              Autor: Jurimír
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                     

                No určitě nemůžou cpát diabetika cukrem a celiaka chlebem.
                Na druhou stranu nevím, proč by měli skákat kolem každýho kriminálníka jak v hotelu. Jestli seš vegoš nebo ručníkář, tak nech vepřový ležet a žer brambory.
                To bych taky moh tvrdit že jsem ze sekty uznávající jako košer pokrm bouze stejky z ročních argentinských býků, suši a želví guláš:-)

                [ Zpět ]
                Datum: 20.07.2009
                Autor: Joe-CUBE
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                       

                  no to já taky nevím, al epokud vím, tak to tak v současnoti funguje. SKáčou okolo něj jako v hotelu. ROzdíl je jen v tom, že cely nemaj kliky a nemůžeš ven kdy chceš....

                  [ Zpět ]
                  Datum: 20.07.2009
                  Autor: Jurimír
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                 

            Za a) to nevím přesně jen si to všichni myslíme, b) on v předchozím kriminále naposiloval a já bych mu tak akorát mohl vrazit facku a pak ho za sebou hnát až k viaduktu. :(

            [ Zpět ]
            Datum: 20.07.2009
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                   

              no jo no, já taky vím asi kdo nám a sousedce zapálil auto... Ale jenom asi. Nicméně rozhodně ho to nakonec vyšlo mnohem dráž než nás :o))) Vždycky je cesta....

              [ Zpět ]
              Datum: 20.07.2009
              Autor: Jurimír
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                   

              Bůh stvořil lidi silné a slabé, Samuel Colt je učinil rovnými.

              [ Zpět ]
              Datum: 21.07.2009
              Autor: Suchoj
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

               

          Co si myslet o sousedech ?
          Kolo jsem dal jednou jedinkrát 23.12 do sklepa a druhý den mi soused oznámil, že ho mám vykradený a kolo fuč.
          Mezitím, ale vyměnil zámky od dveří do sklepa, policajty nezavolal,ani lístek za dveřmi mi ten den nenechal.
          Co si mám myslet, kdo dostal kolo na vánoce ? Někam na hory, chatu apod. Byl jsem a jsem na něho (souseda) hodně nas....

          [ Zpět ]
          Datum: 20.07.2009
          Autor: XXXL
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

             

        Jj, spolubydlící nebo lidé z okolí jsou pravděpodobní. Aspoň u nás, v baráku, co má asi 44 partají, si někteří z nich vysvětlovali společné prostory jako zásobárnu a i do mého sklepa (zamčeného) chodili časteji, něž já.
        Když mě jednou vykradli přímo byt (vlezli si do něj rozbitím okna na balkóně) a já jsem našla pár kousků zlata ve zlatictví, zlatník by prodávajícího poznal a já šla na policii, varovali mě, ať si uvědomím, že obžalovám konktétní osobu a může to pro mně mít následky.
        A tak v bytě 1+1 parkujeme i s koly a vozíky, protože dát něco do kočárkárny si prostě netroufám :-( . Naštěstií jsme tam vždy jen krátkodobě, většinou jsme v Bavorsku, kde naopak můžeme nechávat auto otevřené a s klíčkama v zapalování :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2009
        Autor: atanerj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

               

          Jo, něco podobného se přihodilo kamarádce. Na ulici jí strhli z krku zlatý řetízek... Zadařilo se nevídané, policie časem pachatele opravdu dopadla, byla pozvaná k identifikaci... a pak jen vytřeštěně koukala, jak jeden výtisk protokolu s uvedením jejího jména a plné adresy dostává pachatel do ruky....

          [ Zpět ]
          Datum: 20.07.2009
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                 

            Jinak nelze, bohužel se musí dodržovat všechna práva zločince, aby se mu nějak neukřivdilo, poškozený si je musí bránit sám :-(

            [ Zpět ]
            Datum: 20.07.2009
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                   

              Jo - a ještě ftipnější zážitek jsme měli, když nám vykradli auto (teda manželovi, firemní, se spoustou drahého nářadí). Pravda, o pachatele a jeho "práva" tam nešlo, ale protokol byl prostě bezkonkurenční.
              Stručný výtah byl asi tento: V noci z 5. na 6.7. se v obci T vloupal neznámý pachatel do vozidla pana XY, odcizil to a to, způsobená škoda činila x Kč. Dále se neznámý pachatel téže noci vloupal v obci N do vozidla pana AB, odcizil, škoda činila. Dále v noci z 10.7. na 11.7. se neznámý pachatel vloupal do vozidla v obci Z, odcizil... škoda činila... CELKEM způsobil neznámý pachatel škodu ve výši xy Kč.
              Normálně všechna vykradená auta v okrese za týden byla sepsaná v jednom protokolu (taky s nacionálemi všech poškozených) a sečtena a přičtena jednomu viníkovi "Pachateli Neznámému". :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 21.07.2009
              Autor: Ifča
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                     

                No, a když ho chytili, to NP, hned měli 100% objasněnost vykradených aut... :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 21.07.2009
                Autor: k.vl
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                     

                Snad jsi nečekala, že ho podle tak fušerácky vyplněnejch protokolů chytnou. Pan XY, odcizené to a to ve výši xy Kč... |To je jak v ruský pohádce "Jdi tam, nevím kam, přines to, nevím co." :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 21.07.2009
                Autor: abernathy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

                       

                  Ale ne, ty údaje byly konkrétní. Ale jednak si je nepamatuju, druhak by se mi nechtělo se s tím vypisovat... :-)
                  Pointa byla opravdu jen v tom sepsání všech krádeží do jednoho protokolu, se shrnutím "celkem způsobil neznámý pachatel škodu...". Přitom každý z těch okradených tento kompletní protokol, komu jinému v okolí se ještě co ztratilo, dostal... :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 21.07.2009
                  Autor: Ifča
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

         

    No možná, že na jeho tažení použijou kolo s hákem, co zas někdo odcizil nám, to už je ale dávno a úplně z jiného konce republiky...Také jsem si říkala, že není radno nechávat v kočárkárně všechny části vozíku a skladovat to alespoń odděleně...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2009
    Autor: kosicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: KRÁDEŽ VOZÍKU CROOZER

         

    díky všem, zkusila jsem ještě včera v noci v polospánku oslovit výhradního distributora croozrerů a ten mi dnes napsal, že v případě, že někdo osloví jakéhokoliv prodejce v Českuk dodání náhradních dílů, tak distributor se bude snažit tuhle objednávku podchytit, čímž pro nás aktivní pátrání v tuto chvíli končí. Teď už to bude záležet na mnoha okolnostech. Jinak tu kočárkárnu vykradla nějaká skupinka ve dvě ráno, my nebyli doma a sousedka je sice slyšela, ale než se probrala a vykoukla z okna, viděla jen utíkat "nějaké blbce s kočárkem ve dvě ráno..." tak mi to říkala, ale netušila, že to ukradli a už vůbec ne u nás ve vchodě- ukradli vše co tam bylo kočárky včetně vozíku, ale naštěstí jim z toho našeho vozíku vypadlo to kočárkové kolečko, tudíž ho fakt teď nemůže nikdo hned použít...no, mazec.už sháníme zánovní, abychom mohli podniknout naplánovanou dovolenou. No nic. kdyby náhodou tak oranžový croozer se žlutým odpružením, ulomenou levou odrazkou a pak na první pohled neviditelné znamení: přední nárazník drží jen na bočních šroubech, prostřední dva závity se nám hned při první montáži ukroutily...dobrou noc všem

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Míša a kluci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

521 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024