reklama

Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

Tak jsem dneska (tj. 12.7.2009 v neděli:-)) jel asi v 17h z Hradce Králové po hlavní směrem na Třebechovice, ze které jsem kousek po výjezdu z HK odbočoval vlevo do Slatiny a na tý vedlejší slatinský uličce tam stál nějakej povaleč (podle tvarů nevím co to bylo za leho, ale vím, že bylo modrý:-). Nebyl jste to někdo z místních?

No jinak zakládat nový vlákno jen kvůli tomu dotazu mně přišlo blbý, tak přidám obecnější dotaz: kteří z vás POVALEČŮ jste z Hradce Králové a okolí a jezdíte v téhle lokalitě na vyjížďky? (mapu pokrytí znám, jen hledám nějaké místní spřátelené duše co občas píšou i do diskuse:-))

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2009
Autor: RadekB
  • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

         

    Taky jsem dnes konečně jednoho viděl a asi to byl ten samý, zhruba v tutéž dobu jsem jel autem od Třebechovic a on asi přijížděl ze Svinar a na č. 11 stál na křižovace směrem do Blešna a nevěřícně hleděl na ty proudy aut a vypadal jako by se ztratil a nevěděl kudy kam :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

           

      tak jestli to bylo toto, http://pokryti.wz.cz/foto/117.jpg, tak je to karel ladýř, bydlí "na koši", to je těch pár baráků směrem na Slatinu

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2009
      Autor: Noch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

             

        Tak "toto" to bohužel nebylo. Tohle leho mělo modrou i zadní vidlici a celý rám byl spíš přímější, určitě ne takhle prohnutý. Barva ale sedí :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2009
        Autor: RadekB
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

           

      No tak to je klidně možný. Já jsem ho viděl čekat na křižovatce s č. 11 a jel asi směrem do Slatinský ulice. Tys ho asi pak viděl na křižovatce Podhůrské a č. 11. To by jeden neřek jak se o něm ví, když jede na lehu :o))))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2009
      Autor: RadekB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

             

        No jo, registroval jsem ho, jednak tam stál a vypadal dost nešťastně z toho provozu ale hlavně jsem alespoň rok žádné lehokolo neviděl a už jsem si začínal myslet, že si vymýšlíte, že existují a že na nich jezdíte :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

         

    Rád bych napsal JÁ(azub max), to bych ale musel na ty vyjížďky jezdit, letos jezdí na vyjížďky mladá v kočáře. Jinak k výletům je svolný i Petr Vrábel (azub max)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2009
    Autor: Noch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

         

    Nejel jste někdo z povalečů v sobotu 24.3. odpoledne v Hradci Králové po silnici vedoucí k Lesnímu hřbitovu??? Doma mi hlásili, že tam onoho slunečnýho odpoledne spatřili prý oranžový leho :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2012
    Autor: RadekB
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

           

      To se někdo vracel domů. Vidíte? Už i nebožtíci jezdí na leháčích.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

             

        Po Tvé poznámce o nebožtících to beru z druhé strany - netrénujete vy preventivně horizontální polohu do rakve?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.03.2012
        Autor: jinec
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

               

          Však ano. Psal jsem to ve vláknu o důvodech proč leho. Je to poslední fáze ležení. Chůze, klasika, leho, rakev.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.03.2012
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

                 

            Takže přepsat vývoj druhu: člověk vzpřímený - člověk shrbený - lehokolista - nebožtík....

            [ Zpět ]
            Datum: 29.03.2012
            Autor: jinec
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

                   

              Lehova s Tebou. Amen!

              [ Zpět ]
              Datum: 29.03.2012
              Autor: Zden42
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

           

      Tak to jsem byl já. Už půl roku mám 4 v Hradci na Moravským a jezdím se svou novou paní dost často po okolí:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2012
      Autor: Jerguš
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

             

        konečně rozumná odpověď - tady vidiš, že tvůj pohyb je neustále monitorovanej :-)) tak to se snad někdy potkáme :)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.03.2012
        Autor: RadekB
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokolisti z Hradce Králové a okolí

               

          V sobotu na Hospůdkách!!!!

          [ Zpět ]
          Datum: 29.03.2012
          Autor: Jerguš
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024