reklama

Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26292
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26291
Tenhle držák na deštník na kolo/motorku (lehokolo) by se mohl někomu hodit - třeba HonzaK by jej mohl potřebovat. Za ty prachy myslím dobrý kup.
Při lehosrazu ve Frýdlantě jej Luboš na tříkolce potřeboval jak sůl. Jet skoro 50 km v dešti a držet v jedné ruce deštník není nic moc. Sice moc nezmokneš, ale večer nemáš ruku.

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2009
Autor: Jihra
  • Re: Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

         

    Ten držák je šikovnej, ale já jsem deštník zapomněl někde v hospodě u Bečvy. Ale na tříkolce mě ještě posloužil celou cestu na Bumbálku, ruce musíš střídat, aby ti jedna neupadla, už kvůli řazení.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2009
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

           

      V tom případě to chce udělat výpravu k nalezení a záchraně ztraceného deštníku :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

         

    Máte někdo praktickou zkušenost s tímto obchodem? Díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2009
    Autor: MirekS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

           

      vicemene bez problemu, jen dodaci lhuta obcas neodpovida udane

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2009
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

           

      objednáno 13.7.
      Dnes 3.8. opustilo HongKong 90% objednávky a je na cestě do Český republiky...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2009
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

             

        Kde je těch zbývajících 10% ???? Kolik je poštovný a balný???

        [ Zpět ]
        Datum: 04.08.2009
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

               

          ta poslední věc čeká na dodavatele. Až jim to dodá, oni to pošlou mě. Naštěstí je to něco, co mě nejmíň vadí. Ptákovina, kterou jsem objednal jen tak....

          poštovný a balný je 0

          [ Zpět ]
          Datum: 04.08.2009
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jízda na lehokole v dešti - držák na deštník.

           

      Dík Kamilovi (E-Ryc) i Jurimírovi.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2009
      Autor: MirekS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

255 cyklistů (14 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024