reklama

Krakovec a 30 brodů

Ahoj,
cetl jsem v dikuzi neco o Krakovci a 30 brodech. Zajimalo by me co je to za akci.
Diky Mirek

Datum: 31.05.2009
Autor: mirek1
  • Re: Krakovec a 30 brodů

         

    tak si to napiš do políčka hledat, jelo se to už několikrát. nebo si t anjdi někde v historii třeba na vrstevnice.com

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krakovec a 30 brodů

           

      diky

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2009
      Autor: mirek1
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krakovec a 30 brodů

         

    To je absolutně ta nejlepší štreka co sem kdy jel. Můžu jenom doporučit, je to zážitek.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2009
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krakovec a 30 brodů

           

      Tak to napodobne :D hodne casne rano jsem vyrazela, cestou jsem zlomila rafek a tesne pred pulnoci jsem dojela s 202km :)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.06.2009
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krakovec a 30 brodů

             

        porad jsi dopadla lepe nez ja. Ja pri prvnim absolvovani dojel domu se zlomenou celisti :)

        no, mohli bychom to nekdy zopaknout :)

        [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2009
        Autor: pb
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krakovec a 30 brodů

             

        To my ujeli tak čtvrtinu, ale stálo to za to. Přebrodění Berounky proběhlo bez problémů, ale mlejn byl oplocenej a nedalo se to přelézt. Takže brodění zpátky a opětovné brodění na druhou stranu v docela silnym proudu. Do toho mě bodla fčela do chodidla a nakonec jsme vylezli v nějaké řepce a táhli to asi půl km řepkou a kopřivama, přičemž se nám chtělo brečet.A k tomu pralo sluníčko a asi 30 ve stínu. Takový peklo sem s kolem nezažil.
        Ale nakonec ta cesta z Krakovce je taková pěkná odměna za prožitá úskalí a teď už na to vzpomínám s úsměvem. Každopádně přes mlejn příště ne :-)
        http://picasaweb.google.com/humpliki/Krachovec#

        [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2009
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krakovec a 30 brodů

               

          Hele, hele, nevymýšlíš ty si trošku? Bodla fčela do chodidla v silným proudu (řeky)...
          Chápu, že vy prašáci musíte mít vždy něco extra, ale vodní fčelu ti nežeru ...
          8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 01.06.2009
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Krakovec a 30 brodů

                 

            Ne v proudu. Hned jak sem šláp na břeh. Tam ty krávy chlemtaly nebo co a jedný se nelíbilo že na ní stojim. Teď to byl strašnej masakr, noha natejkala, tak sem si hned obul tretru, abych se do ní ještě vešel, nevěděl sem jestli hned brodit zpátky, nebo čekat až začnu otejkat a dusit se, nebo jesti zakládat oheň pro navigaci záchranného vrtulníku. Teď si ze mně Tomáš dělal prču, prej ať si to natřu cibulí nebo voctem, tak mu řikám "jasně vole, já sebou vozim i tlačenku, kdyby mě nic nebodlo abych alespoň posvačil" - prostě koukal na mě jako by se nic nestalo, přitom já byl v poslednim tažení. Hrůza, masakr, katastrofa. Nebudeš tomu věřit, ale nakonec sem to přežil.

            [ Zpět ]
            Datum: 01.06.2009
            Autor: Zakarr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Krakovec a 30 brodů

                   

              Zakarre, dávej prosím Tě na sebe pozor! :-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 01.06.2009
              Autor: Zden42
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krakovec a 30 brodů

               

          Dost dobrý :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 01.06.2009
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024