reklama

Dobry den, chci si poridit nosic kol na zadni dvere (auto Skoda

Dobry den, chci si poridit nosic kol na zadni dvere (auto Skoda Fabia Combi) a nasel jsem nasledujici adepty:
Thule - FreeWay a ClipOn
Piccola-M

Vsechny vypadaji skoro stejne, hlavne ty od Thule, a proto se vas chci zeptat, nemate s nimi nekdo zkusenosti? Jaky je mezi nimi rozdil?!? Z obrazku to neni vubec patrne. Navic nosic Piccola-M se mi zda, ze je polohou vyse nez ty od Thule a ze tak nezakryva SPZ-ku.

Diky, Dave

[ Zpět ]
Datum: 28.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Dave1234 ([email protected]))
  • Re: Dobry den, chci si poridit nosic kol na zadni dvere (auto Sk

         

    Mám podobný jako FreeWay, nebo Piccola, jen nějaký italský, za cca.500,-. Dá se nastavit, aby kola byly dost vysoko a nekryly světla a značku. Tchán si ho půjčoval na fabku, v pohodě. Jen dolní opěry byly na nárazníku a spodní pásky přichycený pod nárazník, takže s nosičem nešly otevřít páté dveře. Na xantii je otvírám i s koly.
    Na to, že je to jen pro občasné použití, bych do toho 2,5litru za thule nedal :o(

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobry den, chci si poridit nosic kol na zadni dvere (auto Sk

         

    Mel jsem kdysi (a asi 2x i pouzil) jakysi noname nosic na 3. dvere s upnutim na popruhy. Pokukoval jsem prave po Thule, ale kvuli spoileru jsem tam mohl dat jenom ten zmineny. Vysledek byl ten, ze jsem sice nakoupil levne, zato jsem po kostkach a rozbitych silnicich musel obcas zastavit a dotahovat, no nervy jak blazen. Takze pokud neco na zadni dvere, tak neco pevneho a na popruhy.
    Idealni je asi koupit tazne zarizeni a nosic na nej, kvuli pohodli obsluhy, pristupu do kufru a spotrebe.
    Sam jsem ted ale na nove auto poridil kvuli casu a financim nosice na strechu, s upnutim za vidlici a zamykanim. Kdyz vyndam jeste sedlovky a riditka otocim ve smeru jizdy a ne napric, nemelo by to ani klast az takovy odpor. Vyzkousim to ale poradne az ted o vikendu. Potrebuju neco i na hodne dlouhe presuny po Evrope, tak to snad bude dobra varianta, nez jednou poridim to tazne.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobry den, chci si poridit nosic kol na zadni dvere (auto Sk

           

      Jinak kdyz to jde, kolo rozmontuju, zabalim a vezu v kufru. Ted s rodinou, psem a kocarkem uz to jde malokdy.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dobry den, chci si poridit nosic kol na zadni dvere (auto Sk

             

        Měl jsi se ohlídnout po nějaké Š 1203. Tam se nějak poskládá rodina, kočárek i kolo... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2009
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dobry den, chci si poridit nosic kol na zadni dvere (auto Sk

               

          Mame ted takove obrkombi, ale znas to, i kdyby mel clovek autobus, stejne se mu tam vsechno nevleze (rozumnej- vsechno, co by zena chtela vzit taky sebou :o)

          [ Zpět ]
          Datum: 29.05.2009
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024