reklama

možnost svezení se

Zdar lehaři. Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte kde bych se mohl svézt na nějakém Azubu. Myslím tím, jestli se nepořádají nějaké akce. Vím, že je možnost v Uherském Brodu, nebo si ho půjčit přes poštu, ale to je dost drahé. Problém je, že jsem ze severních čech. Dost jsem již o lehokolech přečetl tak bych rád zkusil i jízdu. Čtu zde o různých srazech, ale vše je jaksi dost daleko.

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2009
Autor: dip
  • Re: možnost svezení se

         

    Mrkni se třeba na mapu ..:
    http://pokryti.wz.cz/#row29

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2009
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: možnost svezení se

         

    Zkus se mrknout na tohle :
    http://www.nakole.cz/diskuze/8269-tema-2-svc...
    Jestli mi do toho nic nevleze, chystám se tam taky. Mám Maxe a klidně Ti ho nechám vyzkoušet. Určitě tam bude Azubů víc. Já sám jsem to zkoušel v Brodu. Nelitoval jsem vzít si na to den dovolené a vypravit se tam z Benešova. Vyšli mi naprosto ve všem vstříc a nechali mě tam jezdit na všech typech až do omrzení. Já bych té cesty tam na Tvém místě vůbec nelitoval. Jestli o tom přemýšlíš vážně, nikde jinde to lépe nevyzkoušíš ! Zrovna Max není na začátek na zkoušení moc jednoduchý. Je to vysoké a pro někoho, kdo na tom nikdy neseděl není zrovna jednoduché se rozjet. Chce to najet na tom pár kilometrů a to Ti na nějakém srazu asi těžko někdo půjčí. V kempu nic nepoznáš, protože ze začátku to stejně s Tebou pojede všude možně, jen ne tam, kam bys chtěl Ty ! Nebo si dohodni na zářijovém srazu s Azubákama, aby Ti nějaký stroj na jednu vyjížďku půjčili. Většinou tam vždycky něco na víc mají k dispozici !

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2009
    Autor: cyklo-mz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: možnost svezení se

         

    Most, AZUB Apus

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2009
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: možnost svezení se

         

    A odkud jsi přesně? Severní Čechy je širokej pojem, na mapě pokrytí asi nebudou všichni, já tam třeba zatím taky nejsem (zapracuju). Svezení není problém (Azub Ibex), klidně se ozvi. Jsem z Litoměřic.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2009
    Autor: Enkidu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: možnost svezení se

           

      No tak to já jsem z Křešic u Litoměřic:-DTak teď zrovna nemám moc čas,ale až bude tak se kdyžtak ozvu.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2009
      Autor: dip
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

350 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024