reklama

rolničky u přehazky

Zdravím všechny,mám tento problém:u přehazky na silničce (Campagnolo Xenon) se mi ozývají docela hlučně rolničky,konkrétně na cca třech nejtěžších převodech,dost mě to nervuje.Namazaný to určitě je.Myslel jsem,že když jsem to čistil tak jsem třeba rolničky otočil,ale řekl bych,že tohle je v pohodě.Zvuk má vyloženě charakter styku kovu a plastu.Na lehké převody to nedělá,tak v čem je sakra problém?Díky

[ Zpět ]
Datum: 07.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Karlos (deepheart@seznam.xx))
  • Re: rolničky u přehazky

Zkus se podivat jestli na tech vetsich pastorkach ta horni rolnicka uz neskace po tech pastorkach,to by se melo dat sestelovat sroubkem co predepina pruzinu co je kolem sroubu,kterym se prehazka sroubuje do ramu.Jinak me nic nenapada.

[ Zpět ]
    Datum: 07.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku - kámošku

24.03.2020
Hledám na novou sezonu cyklistku nejlépe z Liberce- místo výjezdu věk 40- 48.let Jak na kratší tratě 40.až 60.km…

Hledám: Hledá se E-biker-ka

Hledám: Hledá se E-biker-ka
22.03.2020
Hledá se E-biker-ka ideálně z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící (případně odkudkoliv po Čechách- dorazím -rád…

Hledám: ženu s MTB kolem na vyjíždky:-)

Hledám: ženu s MTB kolem na vyjíždky:-)
21.03.2020
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky. Já Kolín 41 168 65 Pohybuji se v okolí Kolína, Kutné Hory, Poděbrad…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

161 cyklistů (4 přihlášení)

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020

Dámská zdraví z PoSázaví aneb jaké jsou cesty podél Sázavy

Dámská 2019 se nesla pod heslem "Pramen zdraví z PoSázaví" a Posázaví jsme si užily opravdu dost. Jely jsme…
radka | 14.02.2020