reklama

Tour de Úštěk

Tour de Úštěk 2009
se pojede jako každej rok ke konci Května protože to je už tradice. Přesnej termín jako vždycky spletu tak si ho najděte v kalendáři. Koukal jsem se do kalendáře a ten termín je panem Dundrem změněn kvůly "Teplické lázeňské posvícení" by asi vycházel na 22.5.09 - 24.5.2009. Letošní závod se pojede na Úštěcku a to na Malý Bor tady to je v Leteckém pohledu na mapách.cz. Cenová relace uvedená panem správcem tohoto objektu byla stanovena takto : Noc - stan + 1osoba 70,-Kč. Noc - stan + 2 osoby 140,- Kč
Pokoje nahlásit dopředu 1 osoba 150,-Kč. V ceně je zahrnuto postavení vlastních přístřešků, záchody a sprchy - veřejné pro exbicionysty nebo vnitřní pro introverty nebo jinak pokroucené(i fÿzicky) závodníky a ženský. Točené pivo dva druhy s zednoho bude Plzeň. Hrát bude prej Dundr. Více na " http://www.tdu.estranky.cz/ "

Datum: 04.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan Pekky Bouška (pekky@dbdent.xx))
  • Re: Tour de Úštěk

Já žádný podměty nemám, ale hlásí se přísudek s předmětem.

[ Zpět ]
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tour de Úštěk

Já jsem introvert, takže po shlédnutí plakátku o účasti neuvažuju :o)))
    Ale tvými fotkami v GůgluÉrt(Panorámio) se občas nechávám inspirovat k výletům. Až budu velkej, chtěl bych takhle umět fotit. Jsou super!

[ Zpět ]
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

včera
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
18.08.2018
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...

Hledám: ženu 50+

17.08.2018
Hledám ženu 50+,nekuřačku,která by se mnou chtěla trávit svůj volný čas.Jsem z okresu Příbram,58,štíhlý,nekuřák…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (29 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018