reklama

Merida 500 sport

Mam m. 500 sport a kdyz jedu na kole tak mi pripada od zadniho kola zvuk jak bych mel rez myslel jse si ze to dela koutouc ale nedela kdyz jedu pomalaji tak dela mene rychleji tak to jde slyset vic zvuky jsou napravidelne a kdyz neslapu tak take dela. prosim poradte mi?

[ Zpět ]
Datum: 02.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kent)
  • Re: Merida 500 sport

         

    Tak co nám zbejvá ? Ložiska v nábě a ořech. Takže vyndej zadní kolo a zkoušej otáčet kazetou a pak osičkou, jestli to někde neřve, nebo nezadrhává. Pokud ne, kolo zpátky, postavit kolečkama hore a otáčet různou rychlostí kolem. No a až to objevíš, rozebrat, vyčistit, namazat, nebo možná raději servis.

    A zkus příště psát s čárkama za slovy a tečkama za větou. Tohle se blbě luští a ani se nechce domejšlet, co vlastně honíš...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2009
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida 500 sport

           

      Honit se dá ledacos.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2009
      Autor: Kominík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Merida 500 sport

             

        Leda že by to kolega psal při téhle honitbě... Pak by na čárky a tečky nezbejval čas a energie :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 02.05.2009
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida 500 sport

           

      také si myslím, že to asi bude ložiška. Dívné jeto že na kole nejezdím pravidelně a že by že ložiska zničili... nic jineho by to už nemohobyt? náhodou nevíš kolik +- stoji si to nechat v servise udělat?

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kent)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merida 500 sport

         

    Zkus nechat přecentrovat a dotáhnout výplet kola, měl jsem něco podobného a bylo to několik povolených drátů a několik nepravidelně dotažených a vydávalo to takové zvuky, že jsem na tom bál jet.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida 500 sport

           

      kdyby to byly ale špajchle tak by kolo točilo křivě(ne rovnoměrně)a drhlo by mi to o brz. kotouč a to právě nedělá točí rovně.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kent)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Merida 500 sport

             

        Když píšu povolené, tak jen povolené a ne, že máš nma kole osmu. Žádné šmajdání, točilo by ti normálně rovně, nic by ti nedrhlo, jenom by to vydávalo šílené pazvuky, jak se dráty třou o sebe a vrzají.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merida 500 sport

         

    Něco podobného mi vyváděl takový ten plastový kotouč co se dává mezi kazetu a výplet. Byly na něm ulomené 2 packy, za které je to normálně chycené za náboj, a jak se to občas na něm protáčelo a malinko o něj dřelo, tak to vydávalo příšerné zvuky...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2009
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida 500 sport

           

      A jak nebyl pevně uchycený, tak k tomu na náboji kvedlal semtam a drnčel o dráty...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2009
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida 500 sport

           

      Plastový kotouč? Nic takového nemám. To je nějaká hardcorová bikerská libůstka? :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2009
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Merida 500 sport

             

        Néééé :-) Ale na každém kole jsem to měl už od výrobce a jsem líný to sundat ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2009
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

284 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024