reklama

krabice na kolo

Zdar, potřebuju poradit jak s přepravou kola. Jedu se SA a nevím jakou si představujou tu krabici, v obchodě mi nabízeliklasickou, kde se odmontuje pouze přední kolo, šlapky ap., jinak se kolo přepravuje celé. Je ale dost velká....Neexistuje nějaký menší model, kde by se daly oddělat kola a zmenšil se tak rozměr přepravované krabice a zároveň by nedošlo k poškození přehazovačky.......???? Za odpovědi díkec. Hop

[ Zpět ]
Datum: 29.04.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (hop)
  • Re: krabice na kolo

         

    Pouzij klidne tu velkou, nemel by byt problem, ja takhle prepravil dve lehokola. Kam jedes?

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2009
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: krabice na kolo

           

      valim do norska, šefova mi konečně podepsala dovolenou:-)Byl sem tam minulý rok na treku a super, takže letos valim na kole, mam na to 21 dni, jedu sam. Ty krabice mě štvou, protože, ji nechám na místě vybalení kola a pak budu muset sehnat v Oslu nebo někde jinde zase novou. Do prčic. A navíc nevím, jak to funguje s vlakem a kolem, teda jestli musí být i tam v krabici...Dik a zdar. Hop

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hop)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: krabice na kolo

             

        A což takhle si tu krabici na místě vybalení uschovat třeba na nádraží - co já vím - a použít ji při zpáteční cestě znovu??? Anebo, pokud se budeš vracet z jiného místa, si ji tam složenou či rozloženou prázdnou prostě poslat, aby tam byla na tebe připravená a nechat ji třeba uloženou na poště daného města až do Tvého příjezdu??,..Předpokládám, že tam nebudeš měsíc - dva , takže takových 14 dní by tam mohla na poště přečkat, než si ji vyzvedneš. ;-) Co já vím kde a jak budeš bivakovat, ale domluvil bych si třeba na poslední noc někde v místě odjezdu penzion a tam bych si tu krabici nechal poslat s tím, že bych na to upozornil majitele penzionu, na co že mi ta krabice bude sloužit...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2009
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: krabice na kolo

               

          Takhle si komplikovat dovolenou...

          [ Zpět ]
          Datum: 30.04.2009
          Autor: Suchoj
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: krabice na kolo

                 

            ...otázkou je, co je lepší zda-li drobná činnost navíc před nebo shánění krabice na závěr dovolené s nejistým výsledkem.... Ještě mě napadlo se domluvit s nějakým tamním prodejcem kol po internetu o nějakou tu krabici za drobný úplatek.;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 30.04.2009
            Autor: Martis
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: krabice na kolo

                   

              Vaše starosti o))), absolvuji to tak třikrát do roka a pětkrát to tady popisuji.
              Jen poznamenává, že krabice mají opravdu různé rozměry. Líp se samozřejmě balí do větších.
              Pokus o uschování je vždy otázkou jednání s místním vidláctvem, kteréžto považuji za povinnou součást dovolené. Když se to nepovede tak jsou možnosti:
              1. na většině Zeměkolule se dá sehnat krabice od kola, skútru apod.
              2. musím-li dojet až na letiště bez krabice, tak na poslední pumpě koupím lepicí pásku, na letišti ukecám uklízečky, taxikáře, obrazím ve vší slušnosti odpadkáče a pomocí pásky to nějak slepím.
              3.letišě bývají vybavena balicími stroji (to holt bude u autobusů horší)

              [ Zpět ]
              Datum: 30.04.2009
              Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: krabice na kolo

         

    Já jsem používal vždy tu normální - tady velkou (menší jsem nikdy neviděl) a kolo tam bylo jako v bavlnce. Pedály vyšroubovat, vyhodit přední a zadní kolo, přehazovačku vyšroubovat, zabalit do bublin, nebo hadru a nechat na lanku, přidělat ji páskou k rámu aby tam nelítala, do vidle dát rozporku, jestli máš hydry, tak mezi destičky ten plastový bazmek, v krabici kolo vyložit bublinama - já jsem použil karimatku a hadry, krabici po zalepení omotat pořádně tou průhlednou balicí fólií a polepit nálepkama KŘEHKÉ - FRAGILE. Protože jsem počítal s tím, že v té samé krabici povezu kolo i zpět, tal jsem si na krabici přidělal takové šráky jak na tašce, abych ji mohl nést na rameni. Nic moc, ale pomohlo to na delší vzdálenosti.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2009
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: krabice na kolo

         

    použil bych tu velkou, ale jestli trváš na zmenšení, tak si jí prostě zmenši.....

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: krabice na kolo

         

    Představujou si to takhle, což máš asi nastudovaný: http://www.studentagency.cz/mainpage.php?switch...
    Nedívej se na řidiče křivě, nevíš, jak se vyspal. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2009
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: krabice na kolo

         

    Jestli ti to pomůže, já jsem si balení kola do krabice vyzkoušela před 2 rokama http://www.vrstevnice.com/akce/2007/07cervenec...
    Pro cestu zpět jsem měla zakoupenou silnější stavební fólii (z Hornbachu - je skladná a těch 14 dní se pohodlně v brašně vozila) s tím, že v místě bych zakoupila lepenku, provázek, potravinovou fólii a vyprosila si pár kartonů a kolo bych do toho prostě zabalila - teda je jasné, že šlapky by musely dolů, kola také, řidítka otočit a riziková místa by se musela obalit oděvem. Prostě moje představa byla udělat z toho balíček, teda větší balíček, který by se fixoval páskou a potravinovou fólií. Nakonec jsem to ale nerealizovala, protože jsme využili kamaráda s autem.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2009
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: krabice na kolo

           

      Jo a ještě - pokud by si letěl, tak některé společnsoti krabice na přepravu kol i půjčují. Za poplatek, ale je to bez problémů kam s ní a kde ji sehnat.

      Jo a krabice od kola ze servisu je na zabalení kola tak akorát. Zapomeň na to, že by si ho dostal do něčeho menšího, pokud by si nepoužil pilku :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2009
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: krabice na kolo

         

    hele ještě mě napadlo, co skládačka?

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: krabice na kolo

           

      Jako že by vzal pilku a "složil" to kolo jo?

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Solid Snake)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: krabice na kolo

             

        ne, jako ze by si s sebou vzal skládací kolo...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2009
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: krabice na kolo

               

          Skládačky sou pro holky, pokaždý když sem viděl chlapa na skládačce tak na tom vypadal celkem humorně:)

          [ Zpět ]
          Datum: 29.04.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Solid Snake)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024