reklama

Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Stratos

Chtěl bych solidní crossové kolo, které by se dalo začátkem příštího roku sehnat za cenu kolem deseti tisíc. Mám dobrou zkušenost s Amuletem (Sherpa), ale Kellys má o něco lepší komponenty a Author je zase hezký :-). Máte nějaké zkušenosti se zmíněnými koly?

[ Zpět ]
Datum: 03.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mapak)
  • Re: Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Stratos

         

    Nechtěl bych Tě nejak zklamat, ale pěkný neznamená dobrý!! Takže ze svého pohledu bych Authora okamžitě ze seznsmu vyškrtl,protože se u těchto kol platí za značku a kvalita bývá až druhořadá záležitost!!Pokud bych Ti měl doporučit nějaké kolo z těch ci jsi si vybral tak Ti radím kup si toho Scratche od Amuletu-protože u levnějších kol od Kellyse jsou horší co do pohodlí jízdy a vodivosti kola přímým směrem jak MTB tak i crossové.Scratche jsem projížděl a zdál se mi mnohem líp ovladatelnější a i jízdní vlastnosti rámu se mi zdáli mnohem živější a mmá lepší odezvu.Tak dobře nakup a užij si kolo:) Zdarec

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Str

           

      Díky za radu. Amulet byl stejně mým favoritem, protože jsem spokojeným vlastníkem kola této značky už 7 let. Šlape pořád jako hodinky, ale nechal bych ho tátovi a přešel na novější model, hlavně kvůli lehčím převodům a odpružené vidlici. BTW nevíš, jak je na tom SCRATCH s počtem zubů na kazetě a klice? Rád bych si dopřál co největší rozsah. Nejlépe 28-38-48 vepředu a 11-34 vzadu.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mapak)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Str

         

    Čauvec, Amulet Scratch mám a je to fajn kolo, za rok jsem s tím ujel asi 3000km z toho tak 1500 v těžším terénu a všechno je celkem OK. Jediné co jsem měnil je kolečko a řetěz. Snese to úplně fpohodě i lehčí skoky (0,7m apod, mám 85kg). Můžu doporučit :o). Enjoy it!

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vasis)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Stratos

         

    Jenom ne autora. Martin má pravdu. Já jezdím Amuleta "fanatic". Mám ho již šest let a je stále v póóóóhóóóóděéěéěéěéě

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (deyv ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Stratos

           

      Authora jóóóóóó. Je také v póóóóhóóóóděěěěěěěěěěěěě (aby to bylo delšííííííí).

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Stratos

             

        jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis a nie je to jednooooo ? aj ta dolezite jak se slape.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Stratos

               

          No jasně, že to je jedno. Už vzhledem k tomu dlouhému ježííííííííííši...

          [ Zpět ]
          Datum: 25.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys Esquisite x Amulet Scratch x Author Stratos

         

    kellyse exquisite mam a sem fakt spokojena...najeto 1000 km a zatim zadnej problem...ale je pravda ze nemam moc s cim srovnavat...je to moje prvni poradnejsi kolo

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (maffi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024