reklama

Stojíte nebo ležíte?

Už to někdo vyzkoušel:
http://www.erectusbike.cz/
? :-)

[ Zpět ]
Datum: 24.03.2009
Autor: pateson
  • Re: Stojíte nebo ležíte?

         

    podle videa to na chvílku řádění nemusí být špatný, na rozumnou jízdu na delší tratě to ale není. Zůstanu ležet a pokud to třeba budou někde půjčovat, rád vyzkouším.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2009
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Stojíte nebo ležíte?

         

    už na to založili dvě vlákna, je třeba ještě třetí...?

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Stojíte nebo ležíte?

         

    Ne, ale už se to tady probíralo ;-)

    http://www.nakole.cz/diskuze/8185-tema...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2009
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Stojíte nebo ležíte?

         

    To minulé zveřejnění jsem prošvihl, proto mi opakování nevadí. Souhlas s výše uvedeným o vyblbnutí se, ale jako jezdec i na delší štreky si nedovedu představit jet ve šlapkách třeba dvoustovku, kde by čas přesáhl jistě šest hodin.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2009
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Stojíte nebo ležíte?

           

      Já bych řekl, že to není ani na 10 km. To je tak na blbnutí kolem baráku nebo někde v parku.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Stojíte nebo ležíte?

             

        Nova hail! Tři minuty slávy. Furt dokola! Jidu spat. Pardon pro ty co nerozumí.
        Romantic z jiné d....

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2009
        Autor: romantic
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Stojíte nebo ležíte?

               

          Ja ja.

          [ Zpět ]
          Datum: 25.03.2009
          Autor: Jihra
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

375 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024