reklama

Vzpřímené kolo

Co na to říkáte? Zdá se mi to být životaschopný "vynález", na rozdíl různých fantasmagorií. Přijde mi to jako dobrá kombinace klasiky a jednokolky.
http://cestovani.idnes.cz/cesky-konstrukter...

PS. jak budeme říkat kolům se sedlem, když tohle je "vzpřímené"?

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2009
Autor: PepikW
  • Re: Vzpřímené kolo

         

    Určitě to bude pohodlné na delší vzdálenosti :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2009
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vzpřímené kolo

           

      Je to freestyle, akrobat. Na delší vzdálenosti to samozřejmě pohodlné nebude. Já bych tam to sedlo přidal, podobně jako na jednokolce.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2009
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vzpřímené kolo

             

        Pro městskou cyklistiku proč ne. Po celodenním sezení v práci se protáhnout ve stoje... Ale to sedlo by to chtělo, alespoň nouzové pro cestování z kopce.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2009
        Autor: Šlojíř
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpřímené kolo

         

    normálně zábradlí :o)))))

    Ne teď vážně. Bylo to letos na SportPragu. Mařenka co na tom jezdila ověšená chráničema, baly pěkná a docela sdílná, ale nechtěla to půjčit ani na chvilku :o( Možná dobrý jako cvičební nářadí, ale jinak....

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vzpřímené kolo

           

      Ajo zábradlí..... :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2009
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpřímené kolo

         

    Já jsem otevřený všem novým věcem, tak proč ne. Akorát mi u toho ten kluk nepřipadá moc vzpřímený, dost váhy má i na rukách. A vypadá to, že kdyby mu sklouzla noha z pedálu, tak je to dost o pytel...:-)
    Já budu kolům se sedlem dál říkat drtikul. :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2009
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vzpřímené kolo

           

      Nojo, ta noha z pedálu.... to mě taky hned napadlo :o)))
      Taky se asi nedá moc prodce zabrzdit - leda tak gesichtem o zem. Ale proti jednokolce je to stabilnější (tady u nás jezděj teda kluci i po lese, skoro DH, na jednokolkách) a hlavně má řazení! Kdyby byla hmotnost pod 8kg, bylo by to super. Pravda, ne pro mě.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2009
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vzpřímené kolo

             

        Myslím že existují i vícerychlostní náby pro jednokolky.
        Brzdit se bude muset asi hlavně zadním.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2009
        Autor: Suchoj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vzpřímené kolo

           

      Drtiku je Mark Hamill http://www.youtube.com/watch?v=P_7HVcYjM3Y

      [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2009
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpřímené kolo

         

    Tak nějak jsem nepochopil ten zbytečně složitý systém zpřevodování + přehazovačku:-) Na první pohled to vypadá, že pedály jsou přímo v ose zadního kola ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2009
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vzpřímené kolo

           

      o tom to prave je, ze vymysleli system, kdy kliky jsou v ose zadniho kola, ale zaroven to dokaze mit vic jak jeden prevod :)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2009
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vzpřímené kolo

             

        při vší úctě, není to náhodou vymyšleno už dávno a prodáváno jako planetovka?

        [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2009
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpřímené kolo

         

    Zajímací. Kdyby to mělo hačadlo, tak by se to dalo využit i do města.
    Jen jednoho bych se bal. Když ti sjedou nohy z pedálů na klasickem kole, tak se do pindika jen bouchneš. Ale tady by ses mohl bouchnout o pěkně rotující rašpli...au:-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpřímené kolo

         

    No, do města to teda moc nevidím. Vzpřímený to stejně není, tak proč by to nemohlo mít i sedlo?
    P.S. A kde to má nosič? ;-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2009
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vzpřímené kolo

         

    Totalni blbost. Krome jineho... ten typek na tom rozhodne nejede v poloze "erectus" ... ale v poloze, ktera neni vubec daleko od stoje na normalnim kole a rychle z ni zacnou bolet zada... kdyby se chlapec poradne narovnal, pujde mu predni kolo porad do vzduchu a za chvili nekde "hodi zada". Do vzduchu mu to jde mimochodem i tak...
    Vzprimeny posaz je davno vymysleny, stylem "pan starosta na nedelni vyjizdce", tedy klidne v kvadru, dustojne a hrde vztyceny, muze clovek jezdit na starych panskych kolech... a koneckoncu i na rozumne serizenem citybiku. Sedla odstranujici nevyhody sezeni na klasickem sedle existuji taky...
    No nevim, ja bych tuhle vec asi ani nezkusil...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2009
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024