reklama

Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

Co nabídl letošní veletrh Sport Prague? V porovnání s minulým ročníkem opět ubylo na výstavní ploše kol a jejich místo zaplnily trenažery, speciální výživa a sportovní oblečení. Uspořádali jsme anketu mezi vystavujícími v oblasti cyklistiky, jak vidí letošní ročník veletrhu Sport Prague.

Datum: 20.02.2009
Autor: Redakce
  • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

         

    když to čtu, tak bych skoro nešel...
    Ale už jsem se rozhodl, takže pokud nás ta sněhová nadílka příliš nezpomalí, tak se dneska zajdu podívat....

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

         

    SP jsem navštívila a je to tak, jak je psáno.
    Ale já jsem zkamaná nebyla, už jsem s touhle skladbou více méně počítala a šla jsem tam hlavně kvůli cyklodoplňkům a kvůli oblečení.
    Cyklodoplňků bylo málo, ale v oblečení se dalo vybrat.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2009
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

           

      jo bylo to tak. Koupil jsem si hopíka a hrál si s ním z neteří, ale jinak vcelku nic co by mě zajímalo. Tedy až na stánek Jurka a skákací boty. Ty jsem vyzkoušel a asi deset minut běhal po hale a mám tedy zas o čem přemýšlet.... :o)
      Co mě mrzí je, že už jsem neměl tolik času, abych v hale s inlinama vyzkoušel nový modely K2 :o(

      [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2009
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

         

    Sport prague je cim dal horsi. Naposledy jsem tam byl pred trema rokama? Fakt nuda. Navic v sobotu byla ta nejzajimavejsi cast uz zavrena a zustala tam jen ta cast s bobulema a modelkama:-(
    Joooo, kde jsou ty casy, kdy byl sport prague na Strahove, kde zabral nekolik hal a clovek opravdu neco videl...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

           

      No, spíš bych řekla, že Sport Prague mění svůj obsah.
      Už to prostě není o cyklistice, ale je to o zimních sportech a fitness a o dalším využití volného času - viz ty karavany, lodě a čtyřkolky.
      A letos tam toho v tomhle směru bylo k vidění docela dost...

      [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2009
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

             

        Karavany a lode me docela stvou. To bych rad videl:-)

        Jo, je cas udelat v praglu specialni cyklisticky veletrh:-))))

        [ Zpět ]
        Datum: 21.02.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

               

          S ohledem na Sport Life bych řekla, že je to nadbytečný...

          [ Zpět ]
          Datum: 21.02.2009
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Grejt veletrch!

         

    Přiznám se, že mě zaujalo "Monster of Fitt Ness" v nadpisu a chvilku jsem přemýšlel, jestli se má psát i druhé "s",ale v tom souhvězdí Kellys (nebo Kelly´s?) a Garryho F. (nejmenuje se Gary?) a dalších světově znějících pojmů je to stejně jedno.
    České veletrhy jsou dražší a dražší a je to hlavně rejže pro organizátory, co naštěstí pro ně ještě stále pořád získávají kupce výstavních ploch; prezentovat v CZ jakoukoliv značku pro relativně malou cílovou skupinu s nižší kupní silou (kterou neobrousí ani větší připravenost utratit poměrně hodně peněz za cokoliv) se
    prostě nevyplatí. Katalogy jsou drahé, živit stánek dtto a nakonec to lidi stejně koupí v zahraničí a nebo na internetu. Ztráta času a peněz, i pro návštěvníky, ať už přijeli kvůli jakémukoliv sportovnímu odvětví. Raději udělat dvoudenní výlet do Friedrichshafenu, než jet do Prahy či Brna.

    Osobně se mi na vyhledávání informací, představování produktů daleko více hodí net a třeba i taková fóra jako je nakole.cz. Přečtení časopisu s referencemi o novinkách je zábavnější než se tísnit mezi stánky, vyměňovat si vizitky s poznámkou "poslat informace mailem".

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

         

    Byl jsem se tam podívat a opravdu to nestálo za to co se týká kol.Příští rok si hodně rozmyslím svoji návštěvu tam.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.02.2009
    Autor: Hnuso
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sport Prague 2009 - fittness a výživa namísto kol

           

      Ahojky byl jsem tam v sobotu a myslím že jsi každý najde co chce ,,,, ale buhužel co jse týká kol a vybaveníí dost špatnýý od roku horšíí a horšíí spíš zaměřeno na luxusní jaxhty a karavany joj .. tak snad Brno na podzim .. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 23.02.2009
      Autor: serpem
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

482 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024