reklama

colajinac.com

zdravim.
na kole nejezdim a nema s tim temer zadne skusenosti. spis jako malej na chalupe, ale to je uz davno. chtel sem se jen zeptat jestli nekdo z vas ma skusenost s kolama tohodle typu. da se na tom opravdu jedit? nebo to de jen po rovine? musim rict ze se mi to opradu libi a rad bych si to vyzkousel.
nema nekdo z vas skusenost?
dekuju
http://colajinac.com/

[ Zpět ]
Datum: 06.01.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (tuco ([email protected]))
  • Re: colajinac.com

         

    Pokud jsem slyšel, jedná se takzvaně o "image kola", jejichž design se uplatňuje především v USA. Je to spíše taková parádička na lehké pojíždění po městě než na nějaké velké ježdění. Nicméně s tou tříkolkou pro děcka si mě dostal! Tu musím koupit našemu malému. Jen ještě šlapky na to přední kolo do středu kola, aby se to dalo použít i jako šlapací - nejen odrážecí + opěrku zad a je to hotová image-tříkolka, co mu budou všeichni kluci závidět!:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    jako jediný kolo bych to nechtěl, ale mít podobný kousek doma a dojet s kámoši někam do sousední /nepříliš vzdálené /dědiny na pivko, proč ne? na nějaký delší štreky nebo kopce nejsou takový kola určený. zkus se podívat na nabídku FELTU, který má zastoupení v ČR. tam najdeš podobně laděný kola za přijatelný peníze, i když nejsou tak originální jako colajinac

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: colajinac.com

           

      Taky se mi líbila. Ale proč jí tahat do vedlejší dědiny?

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2009
      Autor: Bejbís
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    Koukal jsem na ně (jako na zvláštnost) v cykloprodejně a kluci tomu říkali "plážový" kola. Prostě asi hobby, taková stylovka, frajeřina. Ale neseděl jsem na tom.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    Měl jsem něco podobnýho půjčený na 5 minut, sedí se na tom úžasně, akorát jsem to nedokázal udržet v rovině (ale jel jsem na tom jenom krokem). Počítám, že když se člověk naučí ten fígl, tak to bude moc zajímavé svezení. Ten pocit rukou "položených" na řidítkách... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    neprodával čopry i AZUB? (za podstatně vyšší cenu..) Momentálně jsem to v jejich nabídce nenašel.
    Já to vidím jako kompromis mezi lehokolem a klasickým kolem. Jet na tom není taková akrobacie jako na lehokole. Chybí mně u toho opěradlo zad.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: colajinac.com

           

      Na Sportlifu jsem viděl Felty (ty tu porůznu mají) a Nirve (má nějaké exkluzivní zastoupení, ale teď si nemůžu vzpomenout na jméno firmy). Felty si pamatuju díky jejich kalendáři (fotky mají na webu), Nirve zase díky velkoplošnému letáku, ze kterého vznikl hezký plakát na dveře od WC :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2009
      Autor: Vratislav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    Jmenuje se to cruiser (cruiser bikes). Moc se to nerozsirilo, nevim jak ve zminovane Americe, ale v zapadni Evrope na tom obcas jezdi ranne pubertalni mladez po pesich zonach :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    ze by clovek, ktery na kole nejezdi a jezdil jako dite se najednou probral, vygooglil nakole.cz, nasel diskusi a zeptal se s odkazem na bizarni cruiser? kdybys tuco radsi rovnou se za reklamu nestydel a zalozil tema "krasne cruisery"

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka 77)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: colajinac.com

           

      nenech se , tuco , otrávit. My ten odkaz na web berem jako zajímavou informaci, ne jako neetickou reklamu.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2009
      Autor: Howgh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: colajinac.com

           

      hele fakt to vode me neni reklama, ty stranky uz nakou dobu znam ale furt se nemuzu donutit zajet z prahy do hradce to vyzkouset, tak sem se chtel zeptat jestli s tim nekdo ma nejakou skusenost. na videu je videt ze po rovine to jede moc hezky, ale temer zadny zabery jizdy do kopce.
      ja sem spis milovnik hot rodu, libej se mi stavby motocyklu na bazy HD. no a tohle mi prislo jako levna letni alternativa ,,choperu,, na kratky jizdy.
      no v kazdym pripade diky vsem za odpovedi. stejne si asi nakonec budu muset domluvit zchuzku a zajet si to skusit.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (tuco ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: colajinac.com

           

      ne, nakole si fakt nevygooglil. Zkus si hodit JEHO jméno do googlu. Jeden odkaz mi vyhazujuje D-F; nick
      Assasin používá stejnou e-mailovou adresu.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2009
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    Já bych to nepodceňoval, viděl sem na tom borce, jak jel a za nim vlály dvě bikerky a nestačily mu...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    Jel jsem na zmiňovaném Feltu s třírychlostní nábou a docela mě překvapilo jak pěkně to jede. Je fakt, že mě tam chybělo opěradlo, ale jinak docela příjemné svezení.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2009
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    kruisery se dají objednat z ebay.de s jednokvaltem za velmi rozumné peníze.Vícerychlostí se tam také dají sehnat a na tom pak jde i jezdit. Na Sternfahrt v Berlíně jsem viděl i cruisery s opěrátkem zad (takže vlastně vydesignované leho).

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2009
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: colajinac.com

         

    V časopisu Komora 12/08 je o Karlu Olivovi a jeho "chopperech" dvoustrana.. Hezkej příběh..

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (xxxx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024