reklama

opět trubky na řetěz

Tak jsem zkoušel vyhledat v diskuzi tohle téma, ale asi už neexistuje nebo si to nerozumí s firefoxem. Tak teda znova. Vzpomene si někdo na název té firmy u Olomouce kde ty trubky mají? Ty moje jsou totiž už asi jaksi ošoupaný a řetěz jde dost ztuha. (Je to vůbec možné po pouhých cca. 7000 km?) Navíc chci postavit dvě nový kola, tak stejně musím nakoupit.

[ Zpět ]
Datum: 13.12.2008
Autor: Billicek
  • Re: opět trubky na řetěz

         

    V "Mototechně" na náklaďáky, tuším trubky k brzdám.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: opět trubky na řetěz

           

      dobrý už to mám. je to www.johanes.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2008
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: opět trubky na řetěz

         

    Tady máš je ten topic o trubkách na řetěz
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=6872

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2008
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: opět trubky na řetěz

         

    http://www.adip.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2008
    Autor: Papji
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: opět trubky na řetěz

         

    Po 7000km to může být o trochu horší. Může dost záležet jak přesně je máš daný, jakou silou může někdy řetěz tlačit na stěnu trubky.
    Jednou jsem ale takhle čistil a Azubu trubky jako zběsilý a furt to nepomáhalo. Pak jsem vypral řetěz a najednou to jelo skoro jako nový. Asi byl nějaký bordel uvnitř článků řetězu nebo něco a to byl hlavní odpor, ne ty trubky.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2008
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: opět trubky na řetěz

           

      jo zítra to chci rozdělat a pořádně vyčistit, plus udělám generálku zadního náboje. Stejně teď mám zimní gumy a s těma to nějak super nejede, ale lepší než si v každé zatáčce rozbít hubu

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2008
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: opět trubky na řetěz

             

        Tak tak, zimní gumy i s hrotama. Hučí a bzučí to jak trolejbus, ale někdy mám cestou do práce zamrzlý kaluže přes celou šířku pruhu.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.12.2008
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: opět trubky na řetěz

               

          hroty nemám, ale jinak se to lepí k silnici zodpovědně. je to jakási "Vuelta USA", nicméně made in thaiwan

          [ Zpět ]
          Datum: 13.12.2008
          Autor: Billicek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: opět trubky na řetěz

               

          Pokud by nekdo chtel vyzkouset hroty, a klidne i dvacitky, tak se ozvete do AZUBu. Neco najdem :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 15.12.2008
          Autor: honzagalla
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: opět trubky na řetěz

                 

            Tož základní postřehy po vyzkoušení loni i letos: Na asfaltu drží o chlup hůř než gumy bez hrotů. Člověk má dojem jakoby to malinko driftovalo nebo co. Mimo asfalt se to chová jako každá jiná terénní guma. Na ledě to drží asi tak jako silniční vysokotlaké pláště drží na kluzkém bahýnku. Čili když se dává pozor, dá se přejet hladká ledová kaluž aniž by člověk spadnul a dá se přejet s několikanásobně větší šancí na přežití než na obyčejné gumě. Dá se i led na asfaltu co je mírně skloněný k jedné straně nebo i lehce zatáčet. V podstatě místo aby to hned ustřelilo a člověk letěl k zemi dřív než zjistí co se děje dostane šanci.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.12.2008
            Autor: Jirka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024