reklama

Na Velký Kosíř u Olomouce brzy jinak

Noční ale i denní vyjížďky na Velký Kosíř nedaleko Olomouce budou již brzy atraktivnější. Na vrcholu hory vyroste kamenná rozhledna. Více info včetně návrhu je na http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/na...
Těšíte se už taky, jako já, na ten výhled?

[ Zpět ]
Datum: 24.11.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kája z Olomouce)
  • Re: Na Velký Kosíř u Olomouce brzy jinak

         

    "Není tam však zavedena elektřina. Navíc musíme přemýšlet o provozní době, údržbě i o tom, jak se vyvarovat vandalismu"
    Hm, to je smutný, že u nás se hned uvažuje takto. Přitom moje oblíbená rozhledna Waifberg je nová, bezobslužná a po 8 letech provozu stále nepoškozená.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2008
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na Velký Kosíř u Olomouce brzy jinak

           

      A přitom čechů tam přijde pomalu víc, než němců, že jo! Tak to tak špatný s náma snad neni.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.11.2008
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na Velký Kosíř u Olomouce brzy jinak

         

    To vypadá dobře, a Sládeček je dobrej architekt. Vůbec stavění rozhleden je skvělé, je to takový počin z jiné doby. Z doby, kdy vztah ke kraji a láska k domovu bývaly ctností. Dobře, že se rozhledny vrací.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2008
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na Velký Kosíř u Olomouce brzy jinak

           

      To je úloha jedince v dějinách. Myslím, že seriál "Rozhlédni se člověče" přišel v pravou chvíli. Od jeho odvysílání započala nová éra rozhleden.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.11.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na Velký Kosíř u Olomouce brzy jinak

         

    jsem olomoučák a na Kosíř jezdím často, nemůžu říct, že by mi tam rozhledna a davy turistů chyběly, taky mi naprosto vyhovuje sí'ť nekomfortních / místy dokonce prašných!!! hrůza :-)/ cest. asi jsem pokroku nepřející dinosaurus.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2008
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na Velký Kosíř u Olomouce brzy jinak

           

      taky mi ty cesty prijdou v pohode, ale nejakou malou utulnu by to obcas chtelo, treba jak sem tam na tebe loni v zime cekal, to bylo dost neprijemny.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.11.2008
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na Velký Kosíř u Olomouce brzy jinak

             

        ale to jó, místo tý malý stříšky, která je spíš na ozdobu - nechrání ani před větrem ani před deštěm /teda pokud nepadá v naprostém bezvětří vzorně kolmo k zemi/

        [ Zpět ]
        Datum: 25.11.2008
        Autor: vladaza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024