reklama

Kolénko - meniskus + vazy

Ahoj, takže jsem po třech letech od úrazu mého kolene a já se konečně dokopala k doktorovi.. Prostě mám z doktorů strach a myslela jsem si že to rozchodím. No bolí to při zátěži stále stejně a už se to nedalo vydržet.
Rentgen neukázal poškození kloubu, nechápu proč mne na něj vůbec posílal. :( No každopádně mi řekl že mám natržené vazy od vykloubení a posílá mne na magnetickou rezonanci s podezřením na poškozený meniskus. Snad se tím zjistí co je v háji a zda to půjde opravit. No ale moje otázka zní na léčbu kolenních vazů zvaná Proloterapie. Jelikož to stojí velké peníze, je to účinné ? Prodělal to někdo z cyklistů ? Abych pravdu řekla tak tomu moc nedůvěřuji.. :( , dík.
AU

[ Zpět ]
Datum: 13.11.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Forum)
  • Re: Kolénko - meniskus + vazy

         

    ahoj, pokial mi pamat siaha tak nepoznam ziadneho svojho kolegu, ktory by tu proloterapiu vykonaval. aj ked na druhej strane je to dost rozsirena metoda hlavne v nemecku a usa. oficialne statistiky trvrdia nieco o 80 % -nej uspesnosti ja by som si dovolil o tom pochybovat. predsa len poskodeny meniskus sa da liecit jedine operativnou cestou, to ostatne ma skor podla mna placebo-efekt...osobne by som bol velmi opatrny.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolénko - meniskus + vazy

           

      No na mne to působí i po tom co jsem na netu dohledala jako tahání peněz z pacientů. Což poslední dobou někteří doktoři praktikují. Nenašla jsem nikoho kdo by potvrdil že to pomohlo. Ikdyž doktor který by tyto injekce aplikoval tak nepůsobí.. No doporučuje 10x aplikaci 1x týdně, stojí prý 1700,- kč jedna.. :D(

      [ Zpět ]
      Datum: 13.11.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Forum)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolénko - meniskus + vazy

             

        nechcel som to tak povedat--)) ale mam vela kolegov co si postavili slavu a bohatstvo na tychto blbostiach. minimalne je tam riziko infekcie. 10 injekcii tyzdenne je skutocne vela ak uvazim , ze bezne sa aplikuje jedna za tyzden v 5 tyzdnovom cykle ??? kazdopadne by som ti doporucil konzultaciu z normalnym orthopedom !

        [ Zpět ]
        Datum: 13.11.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolénko - meniskus + vazy

               

          Tušila jsem., ale nechci mu to říct nějak odmítavě. Jen lehce naznačit že to jistě počká :) Jinak jedná se o 1x injekci týdně. Au

          [ Zpět ]
          Datum: 13.11.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Forum)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolénko - meniskus + vazy

         

    neboj se ničeho...já část menisku už nemám vůbec a nepocituju žádnej rozdílllteda krom toho že mě bolí to "zdravý" koleno...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (KARELRETIK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

272 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024