reklama

Koupě kola MERIDA 590D

Zdravím potřeboval bych poradit při výběru kola na občasné vyjížďky po asfaltce(s přítelkyní) a terénem(s kamošem) mám vyhlédnutou Meridu 590D v tomhle jsem začátečník a nerad bych koupil něco čeho bych pak litoval. Cenově kolem 12 000. Předem dík za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 20.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel)
  • Re: Koupě kola MERIDA 590D

         

    ???
    Cože to chceš koupit? Mám nějakou mezeru, máš na mysli MTB 500 nebo co?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě kola MERIDA 590D

           

      Že by Merida Kalahari 590D...?

      Šlo by.

      Jenom bych asi měl upozornit na tu vidlici... Tyto Suntoury (aspoň tedy v této cenové relaci, to samé XC75...) nikdy moc nechodily. Buď by dotyčný cyklista měl vážit 75kg (nejlépe pak od 80kg výše) nebo skoro vždy bylo nutné na ní udělat úpravy... Prostě byly hodně tvrdé.

      Také bych se malinko bál té kotoučovky... Merida... Co to je...? Ale podle obrázku to vypadá, že by to mohl být asi Promax a ty jsou celkem slušné. Známý je má a nestěžuje si...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě kola MERIDA 590D

             

        Merida nabízí na letošek kalahari?
        Ohledně vidlice stejný názor jako Jarda - funguje až od vyšší váhy jezdce (a tu já naštěstí mááám...)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě kola MERIDA 590D

               

          Jo jo. I letos Merida dělá Kalahari.

          580SX, 580D, 590SX i 590D

          Koukni na http://www.merida-bike.cz , Kola 05...

          Než jsem loni na jaře koupil to co mám teď, tak jsem o ní také uvažoval. Nakonec jsem ji nevzal právě kvůli té vidlici... Mám +-65kg...;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Koupě kola MERIDA 590D

                 

            Ajaj. Tak už jsem z práce tak zpitomnělý, že ani nevím, kdy jsem kupoval kolo...;-) Samozřejmě že předloni na jaře...

            [ Zpět ]
            Datum: 20.06.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Koupě kola MERIDA 590D

                 

            Díky. Opravdu jsem měl zatmění mysli...

            [ Zpět ]
            Datum: 20.06.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě kola MERIDA 590D

         

    jsem se na něj juknul na tu webovku a nechtěl bych ho už kvůli těm gripům. Aj ta váha se mi zdá vysoká, ale za ty prachy, že? Známá si na gripech bez rukavic udělala puchýře.
    Šel by na kolo za 15 000, vybavené v Deore, s devíti kolečkem a při jízdě bych si celou cestu liboval, že jsem neštřil a mám pohodové ovládání kola. V opačném případě bych byl na sebe naštvaný, že jsem sice ušetřil 5000 tisíc, ale ted se mi celou dobu co to kolo budu mít, bude blbě řadit, řazení by mohlo být přesnější a že komponenty houby vydrží. Dělej jak myslíš.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

253 cyklistů (9 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023