reklama

Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

Naskytla se nám se ženou příležitost strávit víkend v Českém Krumlově. Jihočeši nebo vůbec jiní znalci, co nám doporučíte, abychom v okolí nevynechali?
Ještě upřesním - věci jako zámek, Vyšší Brod, Dívčí kámen nebo Rožmberk znám (nebo o nich aspoň vím), o ty mi ani tak nejde. Ale máte někdo tip na nepříliš známé nebo nepříliš navštěvované místo, které určitě stojí za návštěvu? Zajímavosti, památky a jiní géniové loci :-)

Poznámka: vzhledem k mý pitomý noze necháváme kola doma. Tentokrát jen berlo- nebo autoturistika, bohužel...

[ Zpět ]
Datum: 11.11.2008
Autor: k.vl
  • Re: Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

         

    Jestli je to tento víkend, přijeďte se podívat do Třeboně. 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.11.2008
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

           

      No tak to věřím, že minimálně TENHLE víkend bude Třeboň rozhodně místo s atmosférou! Třeboňští na to jistě dlouho nezapomenou :-)))
      Jj, když bude cesta kolem, třeba se nějak stavíme, ale spíš o tom pochybuju... Není to zrovna blízký okolí Krumlova, a navíc, moje žena dobře ví, že když v současné době uvidím příliš mnoho lidí na kolech, nebude se mnou dva dny kloudná řeč, jelikož budu protivnej jak činže. Obávám se, že tak si příjemný víkend ve dvou nepředstavuje :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2008
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

         

    uááů o))))
    Klet , Křížový vrch,ateliér Seidl,hospoda u Cikánů....

    [ Zpět ]
    Datum: 11.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

           

      ... a jeden skoro biker, ale musí nejdřív vyrůst...:))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2008
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

             

        A kde ho najdem? :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.11.2008
        Autor: k.vl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

           

      Díky moc, ateliér a Křížový vrch jsem neznal a určitě je neminem!! Ani hospodu, vlastně :-) Ještě mám v plánu Kuklov, Třísov, Dívčí kámen... Ještě něco?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2008
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

         

    Výborný nápad. Před akcí se obrátit na místní, se žádostí o rozumy. Časem by tak mohla vzniknout databáze informací o různých atraktivitách jednotlivých lokalit vytvořených místními. Tyto doporučení mají cenu zlata a ušetří spoustu hledání.
    Při této příležitosti bych chtěl poděkovat Ligimu za materiály z této kategorie a to trasy ze srazu na Mácháči. Použili jsme je během prodlouženého víkendu a navštívili v oblasti místa, kam bychom se jinak nikdy nepodívali.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2008
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co je zajímavého v Krumlově a okolí?

           

      No, doufám že nikoho neurážím tím, že vás takhle "zneužívám". Ale už se mi to vyplatilo - informace od seveřanů před cestou do výběžku (i když kvůli nim jsem vlákno nezakládal), od Alvpa spousta skvělých tipů před cestou do Slepičích hor...
      Jen mě mrzí, že to těžko můžu nějak splatit, protože nejlépe znám Prahu, a tam žádnej rozumnej cyklista nechce :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2008
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

388 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024