reklama

neděle 9.11. nejen pro holky

Pozvánka pro všechny, kdo nekontrolují paní XY a nevyjídají cukrárny v okolí Třeboně a ještě si chtějí užít podzimu. Sraz na Opatově v 10:30, směr Průhonice, po červené - Psáry, Pytlík, po žluté do zahořanského potoka a pak se uvidí. Těším se a přidám se v Průhonicích na začátku parku.

Datum: 07.11.2008
Autor: HMS
  • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

         

    Potvrzuji účast, ráno v 10:30 na metru Opatov. Vyjížďka náročná nebude, tak doufám, že se překonáte a dorazíte!

    Můžeš iddentifikovat pána, co si hlídá ženu a milovníka Třeboně? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (elii ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

           

      Není to tak, jak si myslíš, u piva Ti to vysvětlím nebo zalistul v historii vláken a pochopíš to :-). Pojedu jen, jestli ráno nebude pršet.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.11.2008
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

         

    fotky jsou zde:

    http://jakubikova.rajce.idnes.cz/2008_11_09...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (elii)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

           

      Pěkné fotky.

      Vyjížďka bylo hezká, klouzavýho bahýnka tak akorát. Když jsme se setkali u Průhonického parku, tak se řešilo, že mám špinavé kolo, asi si ho pro příště umeju :-), to samé řešili spolukolaři i v sobotu. Nicméně mě potěšilo, že na konci vyjížďky vypadali všechny kola podobně stejně zapraseně :-).
      Celkem mi to dalo 86 km a 1 100 výškových metrů.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2008
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

             

        Pěkná bahnitá vyjížďka :-), mazlavého bylo opravdu hodně, o to víc jsem se divila, že cestou domů jsem v lese potkala úplně čistého cyklistu. Při odbahňování kola na ulici před barákem se zase kolemjdoucí dost divili jak vypadám já. Jinak pěkných 56 km a tak kilo bahna ze mně opadalo. Fotky hezké, hlavně ty z metra :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 09.11.2008
        Autor: HMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

           

      Koukám že na fotce 23 na Tebe sáhla smrtka :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2008
      Autor: Radius
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

         

    Hezké to bylo, tak akorát na neděli :-) Díky.
    Když jsem pak vracel tak pod mostem na Smíchovské straně jsem si všiml skupinky cyklistů jak tam sněmují, i jel jsem obhlédnout situaci a co nevidím, ona to je Bajkrova sekce bez Bajkra s Medůzou uprostřed. Tak jsme chvíli dali řeč no a pak Medůza vyslovil spásný nápad co udělat se špinavými koly: "..u agipu mají wapku.." HURÁ !!! no a jelo se mejt kola na Smíchov a pak už jen projet Prokopák a byli jsme doma.
    Zazvonil zvonec a pohadky je konec.
    Dobrou noc :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2008
    Autor: Radius
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

           

      Tak bacha, aby tvá radost netrvala jen krátce.
      Na týhle wapce jsem odstřelila středy!!! Prostě se mi jemný píseček dostal kam neměl a ven dobrovolně nechtěl ani za nic...
      A jestli si myslíš, že se ti to stát nemůže, protože ty meješ kolo opatrně, tak tě mohu ujistit, že jsem k tomu měla naprosto stejný přístup a dávala jsem velký pozor, abych středy nezasáhla hadicí přímo. Přesto to nepomohlo...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (:o))))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

             

        ..o nebezpečí vím..ale protože tyhle části kola rozebírám, čistím a mažu dost často tak zatím pohoda...navíc kola (3) myl Medůza a tak jen vzal to nejhorší bahno z rámu a pneu..

        [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2008
        Autor: Radius
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

               

          Tak, kdyztak to bude na me :)
          Ja to zase tak moc neresim.. Ty veci co Radka jmenovala jsou stejne spotrebak. Shimano loziska ve stredu uz jsem stejne vymenil za nejaky lepsi a ty zatim (ťuk ťuk) drzi a konusy ve stredech uz mam stejne nacaty, takze bud ty konusy koupim novy(stoji cca 50,- jeden)
          A kdyz uz budu na to Shimano hodne nastvanej, tak si koupim tyhle fesacky naby, protoze modra je dobra :o)
          http://cgi.ebay.com/Novatec-D041SB-D042SB-Hubs...

          [ Zpět ]
          Datum: 11.11.2008
          Autor: Meduza
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: neděle 9.11. nejen pro holky

                 

            No jo, no, to se to mění po částech :o)))
            GT má střed zapouzdřený, takže to šlo celý komplet... A bez diskuze :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 11.11.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (:o))))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024