reklama

Ořech mavic

Po cca 8000 km jsem zaregistroval na mavickém náboji viklání kazety i s ořechem. Uvnitř všechno čisté, mazané mavickým minerálním olejem. Nevím jestli jsem si toho dřív nevšiml a je to normální. Na dotaz v Kastaru jsem nedostal odpověď . http://www.mavic.com/mtb/technologies/FTS-X.1...
Nemáte s tím někdo zkušenosti ?

[ Zpět ]
Datum: 22.10.2008
Autor: hasan
  • Re: Ořech mavic

         

    Mírné viklání je obvyklé u všech ořechů. J.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.10.2008
    Autor: JS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ořech mavic

           

      To souhlasím, hned jsem taky každému cloumal s kazetou :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2008
      Autor: hasan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ořech mavic

             

        :o) .. správně .. j.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.10.2008
        Autor: JS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ořech mavic

               

          A ještě žije.Já myslel že už dal pokoj. Copak, nejdou kšefty???

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (ich)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ořech mavic

             

        Nemohli by Ti co jezdí na mavic náboji zkusit zahýbat kazetou nakolik se viklá? A případný výsledek sem sdělit?
        Prosím a děkuji.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.10.2008
        Autor: hasan
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ořech mavic

               

          Odpoledne zaviklám a sdělím stav. Ale mám pocit, že ta moje se do stran téměř nehýbe nebo jen minimálně...

          [ Zpět ]
          Datum: 24.10.2008
          Autor: ckp13
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ořech mavic

                 

            Mám stejný problém. To vyklání se podle mě musí časem projevit u všech nábojů. celý ořech s kazetou drží proti pohybu hliníková matka-uvnitř ořechu. Ocelový závit a hliníková matka, to buhužel nikdy nejde dohromady a jemný závit se vymačká. Nový ořech se pod 1000 kč sehnat nedá-což je k vsteku-za tak malou součástku. Budu to řešit tak že si to někde nechám za 100,- kč vysoustružit z nerezu a může se jezdit dál! nevím jak to je u Novějších typů (mám 2007), ale i vyšších modelů je ořech řešen stejně.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2009
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza 111 ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ořech mavic

               

          Mám SLR najeto jen 500km,ale kazeta se neviklá ani trochu.Uvidíme na konci sezony.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2009
          Autor: keťo
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ořech mavic

               

          Mně se ořech kejvá už asi rok a furt stejně, řekl bych odhadem, že na největším pastorku to udělá 1 - 1.5mm.....teď najeto cca 5500km. Mám Crossride disc 07

          [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2009
          Autor: elbunda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ořech mavic

         

    Ahoj, nevíte prosím někdo, jestli se dá sehnat samostatně ořech XTR, případně kde? Díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pajax ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

182 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024