reklama

Dvojkoláci na Plzeňsku

Také jich tu pár máme, nejčastěji ale potkávám rodinku Vřešťálových, tak jsem s nimi udělala rozhovor: http://www.plzenskonakole.cz/cz/plzenaci-na... Na tandemu jezdí i na nákupy po Plzni: http://www.plzenskonakole.cz/cz/na-nakup-na... Zvažujeme setkání dvojkol v Plzni. Takco, přijeli byste?

[ Zpět ]
Datum: 19.09.2008
Autor: cykloRADKA
  • Re: Dvojkoláci na Plzeňsku

         

    Tak tady už mi ty odkazy fungují. Zaujalo mě, jakou mají kárku za kolem. My taháme za tandemem Croozer Cargo na dovolenou. Obvykle tam s ním jezdíme i z kempu někam nedaleko nakoupit - podobně jako Vřešt´álovi. Ale po městě s ním moc nejezdíme. Rozhodně ne nakupovat. Je to tu maloměsto a každej hned kouká a dělá drby. Obvykle se i hloupě pošklebují. Než si např. zvykli na lehokolo a kolobrndu, na kterých jsem začal jezdit před třemi lety, tak to trvalo dva roky!!!..,než přestaly ty hloupý kecy, že jsem nějakej divnej - asi exhibicionista.:-) Na kolobrndě jízdou do práce a po městě každý den posiluji a protahuji záda a na ležáku jezdívám dlouhé trasy mimo město lesem a polem, protože mi to nečniní žádné velké tlaky na obratle. Tandem zase jezdíme na chatu či dovolenou - spíše po silnici. Tuhle jsme zastavili u nás před Lidlem - z nouze jsem tam museli zajet - já ležáka za ním vozík, žena druhého ležáka, protože nám děti řvali hlady vzadu ve vozíku za kolem, tak šla žena koipit nějaký tvaroh. No, co jsem tam musel před tím krámem vytrpět, než to koupila, to si nedovedete představit!:-() Hned naproti je totiž sídliště a balkony přímo na diskont. Bylo pěkně, tak během chvíle byly balkony v obležení, ted´ještě jak ty děti v tom vozíku řvaly hlady, tak to každýho upozornilo, hned se šel podívat, co se děje a ted´ ty kecy:...." ... tydle lidi už dneska fakt nevěděj co roupama"..." ...trápí děti v nějaký kárce..chudinky"...." ... hele, hele - nějakej cvok!"..." co to má za krám!"..a když jsme odjížděli:..." hele, hele!..kde to šlape...hahahaha...hele,vono to i jede"..." a ta jaho baba za ním...ta má taky něco takovýho - a že se na tom vůbec naučila???"...no byl jsem rád, když už jsme byli pryč. Ještě jezdit takhle víckrát nakupovat, tak mě snad trefí!:-( No a s tandemem to bylo tehdy taky něco takovýho. Takže po místních zkušenostech - rychle nakolo a rychle nejkratší cestou z města ven a pokud možno nikoho nepotkat - tak jezdím radši po polnicích a lesem.:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2008
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dvojkoláci na Plzeňsku

           

      Já tahám vozíček na nákupy za normálním kolem. Za tandemem mě připadá v té délce neřiditelné. Ale si to budu muset zase někdy zkusit.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dvojkoláci na Plzeňsku

             

        Navnadili jste mě, už jsem si nachystal vozík k tandemu, tak ještě počkám, až se vrátí pilot a vyzkoušíme to.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.09.2008
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

350 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024