reklama

Ahoj, jen tak pro zajímavost..a pro moji informaci...nevíte někd

Ahoj, jen tak pro zajímavost..a pro moji informaci...nevíte někdo z jaké země pochází kola SUPERIOR?..jako ve které se vyrábí a je tam jejich základna :)...na jejich stránkách jsem to nějak neobjevila a docela by mě to zajímalo....díky a nezmrzněte na těch kolech...hned bych se šla projet.pa

[ Zpět ]
Datum: 17.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jari superior)
  • Re: Ahoj, jen tak pro zajímavost..a pro moji informaci...nevíte

         

    řekl bych, že se jako 90% všecho, co si můžeš koupit, vyrábí na dálném východě bez ohledu na to v jaké zemi oficiálně sídlí management firmy.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, jen tak pro zajímavost..a pro moji informaci...nevíte

         

    nevím přesně jak je to teď...... ale pár lidí od Superioru jsem znával.....
    Vrcholný management byl ryze český, sídlil v ČR, jsou/byla to tedy česká kola. Neznám tedy původ značky (slova Superior), jestli si ji firma zvolila nebo koupila již existující registrovanou značku. Myslím, že na začátku byl klasický dovoz dle vlastní techn.specifikace z výrobních kapacit na Tchajwanu, což je ta technicky lepší část Asie a vyrábí tam všichni světoví producenti. Mám dojem, že později Superior koupil v ČR továrnu a vybavil ji na montáž kol, soustřeďoval tedy komponenty od světových výrobců zde a kompletoval z nich finální modely. Pokud vím orientoval se hodně na export do západní Evropy.
    Ber to s rezervou, posbíral jsem takové fragmenty v paměti, nemusí to být úplně přesné.......

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj, jen tak pro zajímavost..a pro moji informaci...nevíte

           

      svojho casu bol v pelotone rozhovor z jednym z riaditelov. vo svojej podstate je to ceska firma z holandskym kapitalom / ci je to tak dnes netusim / z asie vozili akurat surove ramy a zbytok dokoncovali v koprivnici.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.09.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

381 cyklistů (18 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024