reklama

vidlice

Ahoj, chtela bych se zeptat, mam horske kolo XC 870 Superior a nedavno mi nekdo rikal, ze moje vidlice neni moc dobra( Axel, Manitou, Platinum 80) jenze ja ji vyuzivam docela dost, takze pocitam, ze by se mi mohla casem znicit....nevite jakou lepsi bych si mela koupit? jakou cenu ma mit vubec lepsi vidlice, ale zase ne nic extra...?

[ Zpět ]
Datum: 07.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (janca)
  • Re: vidlice

         

    Spousta lidi nema ani takovouhle vidlici :o) Pokud ti stacila dodnes a nemas k ni nejakou podstatnou konkretni vyhradu, res tenhle "problem", az ti vidlice odejde, pak si kup klidne nejakou lepsi. Nema cenu resit nakup jine vidlice, aniz bys vedela proc. Na kole jezdis predevsim ty sama a to, ze ti nekdo neco rekne snad neni nic katastofickyho :o)
    Pokud ovsem chces utratit penize i tak, mela bys napsat, co konkretne pro svoje jezdeni ocekavas- vysku zdvihu a jeho prubeh, svuj styl jizdy, svou hmotnost atd. atd., potom se da poresit neco konkretnejsiho.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vidlice

           

      Tak nejak. Navic pocitej s tim, ze _nekteri_ lide v obchodech s kolama jsou sice chytraci az na pudu, ale najeto maji stezi pulku toho co Ty. Rid se vlastni hlavou tak jak pise vasek.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2008
      Autor: m
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vidlice

             

        no to bol asi daky pupkaty typek, ktory sa rozhodol jazdit na kole vbehol z plnou buxou penazi do kseftu a kupil si tam to najdrahsie horske kolo od specializedu, alebo cannondale aby mu ladilo z jeho bmw ci porsche a teraz machruje niekde u piva ako najazdil az 30 km ?! tak tento scenar zazivam skoro kazdy den... a to mam gt.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.09.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vidlice

               

          Taky jsem si koupil ten nejdražší rám od Specialized (ve své době) a nejdražší vidli od RS (ve své době) - výborně mi to ladilo k manžetovým knoflíčkům... :o))

          [ Zpět ]
          Datum: 08.09.2008
          Autor: ckp13
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: vidlice

                 

            zacinam ti asi zavidiet-))

            [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2008
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: vidlice

                   

              Není co. Ty manžetové knoflíčky jsem někde ztratil :o))

              [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2008
              Autor: ckp13
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: vidlice

                     

                Tak aspoň odpovídající kravatu,prosím.....

                [ Zpět ]
                Datum: 08.09.2008
                Autor: jinec
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: vidlice

                       

                  Sladil jsem si s kolem trenýrky...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 08.09.2008
                  Autor: ckp13
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

457 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024