reklama

jaky cross mezi 10-15 tis.?

Dobrý den,

rád bych požádal o radu, které crossové kolo se v dané cenové relaci (10-15tis) vyplatí koupit? Najezdím cca 2-3tis. km rocne, prevazne po silnici. Mám již 8 let Author Horizon a rozhodl jsem se ho vyměnit za nové. Rád bych si pořídil kolo, které by nejlépe splňovalo kritérium výbava/cena.

Děkuji za vaše postřehy a připomínky :-)

[ Zpět ]
Datum: 29.08.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Novis ([email protected]))
  • Re: jaky cross mezi 10-15 tis.?

         

    Nastavené kriterium bude nejlépe splňovat kolo kradené
    (výbavu si můžeš vybrat a pracuješ-li sám, stojí tě to jen 5 minut strachu) ...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jaky cross mezi 10-15 tis.?

           

      kellys euquiste ?!, skus si ho mrknut. kolega ho ma a peje len a len chvalu...

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jaky cross mezi 10-15 tis.?

             

        Děkuji za tip, také jsem na něj koukal, je v užším výběru, stejně jako Merida Crossway 500 a Leader Fox Gateway

        [ Zpět ]
        Datum: 02.09.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Novis)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jaky cross mezi 10-15 tis.?

               

          mám na prodej druhou sezónu jetého Kellyse Definite, za 15,- litrů bych ho pustil, rám 21\"

          [ Zpět ]
          Datum: 03.09.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (sid_cz ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: jaky cross mezi 10-15 tis.?

                 

            Děkuji za nabídku, velice si ji vážím, ale přeci jen upřednostňuji nákup nového kola (záruka, servis apod.)

            [ Zpět ]
            Datum: 04.09.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Novis)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jaky cross mezi 10-15 tis.?

         

    Koupil jsem si v srpnu Nano C2R za 9000 Kč. Viz www.nanobike.cz, resp. www.bradsky.cz. Krosová kola mají v cenách od 8400 do 14000 Kč.

    Jde jen o to nebát se koupit ho na internetu. Moje zkušenost je taková, že jsem ho měl doma druhý den po objednání, přesně odpovídalo specifikaci a fotkám a bylo seřízené. Zatím jsem naprosto spokojen.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (PV)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jaky cross mezi 10-15 tis.?

           

      Škoda jen, že sic naprosto spokojen, leč neregistrován... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2008
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024