reklama

Rady pro každého...

Ahoj, mnozí z nás tu stále hledají různé rady a typy kolem kol. Brousil jsem po NETu a narazil na jeden z mnoha zajimavých článků. Přesto si myslím, že tento opravdu stojí za zamyšlení. Předem se omlouvám za LINK, ale kopírování není moji silnou stránkou... :) http://cestovani.idnes.cz/11-veci-ktere-byste...

[ Zpět ]
Datum: 17.08.2008
Autor: Tano
  • Re: Rady pro každého...

         

    AntiJS

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (babage)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rady pro každého...

           

      dobra rada nad zlato--)) nepochybujem o uzitocnosti tych stranok a ak mam problem tak sa na nich vzdy rad poucim. k domacemu servisu su vyborne spracovane stranky na www.ivelo.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rady pro každého...

         

    Jako obvykle na idnes tam pisou voloviny. Rady typu "na silnicku se dava retez nejuzsi" asi tezko nekomu konkretne pomuzou, stejne tak ze kvalitnejsi retez pry nici pastorky nizsich rad :o) kdyz se jedna zpravidla jenom o lepsi povrchovou upravu, napr. poniklovanim.
    Nevim, jak je mozne, ze nekdo bere penize za psani o vecech, kterym evidentne nerozumi.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rady pro každého...

           

      Tam snad není jediný bod, v kterém by nebyla napsaná aspoň jedna totální kravina.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2008
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rady pro každého...

             

        Já to četl,je to asi měsíc,nějak se mi to nezdálo a tak jsem se obrátil na zdejší fórum a řídím se zdejšími radami.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2008
        Autor: jinec
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rady pro každého...

         

    Uplně vidím toho redaktora, kterej dostal úkol článek napsat. Šéf se ptá, kdo jezdí na kole? On odpoví já a úkol je daný. Tak nabrouzdá na netu články o tématu, sesmolí to a stihne odevzdat v termínu. Takže článek je pro toho, kdo jezdí na kole sem tam párkrát v roce třeba i přínosem, pro toho kdo jezdí víc a kolem žije to moc přínosem není, protože to nečte. Jen tak to přeletí očima a v duchu si řekne - no to si mi řek tedy něco novýho :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rady pro každého...

           

      Profil redaktora - Pochází z Mělníka. Vystudoval moderní dějiny na FF UK a politologii na FSV UK. Při studiu se zaměřoval na americké dějiny a druhou světovou válku. Zároveň si přivydělával v Praze jako asistent v Informačním centru o NATO. Strávil půl roku v Nizozemsku. V MF DNES pracuje od roku 2006 jako editor, zároveň se při psaní zaměřuje zejména na USA.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rady pro každého...

             

        Takže příště bude mít aranžování vánoční tabule a na jaře pěstování petunií...

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2008
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rady pro každého...

             

        Byl v Holandsku, tam se hodně jezdí na kole =>kvalifikace :)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2008
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rady pro každého...

           

      Úplně stejně vypadají "odborné" přílohy novin o počítačích, o focení, ale i o hypotékách nebo o jiných momentálně módních a masových záležitostech.
      Vcelku nic se nedozvíš, a i to málo je lepší si ještě ověřit, jestli to není krapet zkreslené.
      Hlavně když se tomu udělá velká reklama a hodně lidí to koupí...

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2008
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rady pro každého...

             

        Vždy se najdou lidi kteří to konzumují.. Pro někoho jsou to stále nové a nové informace. V metru pak také dostávávají zadara každý den nový časopis plný informací na úrovni. :)
        Je to super ne ? AHA :)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Zlatka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rady pro každého...

             

        Ono je to asi úplně jedno o čem je článek. Často mě překvapí, když něco prožiju a pak si o tom přečtu v novinách, mám pocit, že se jedná o jinou záležitost.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2008
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rady pro každého...

         

    Pro Kristovi rány... :D Já tušil, že mi na tom něco neladí. Konec konců dík za trknutí. Na Ivelu mají ten servis jednoduše a přehledně zpracovaný, vo tom, ani po tom... :) A žádné blábolení. I tak dík za reakce všem zúčastněným. :)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2008
    Autor: Tano
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024