reklama

Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehoušů

Moje milá sestřička zatla zuby, zamáčkla slzu, zahnala obavy, a drandí ostopéro na novém lehouši

fotky zde http://noch.rajce.idnes.cz/SHOK_LeHobby/

[ Zpět ]
Datum: 08.08.2008
Autor: Noch
  • Re: Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehou

         

    pjekneee ..! 8-)
    Vodorovná část zadní stavby je z přední vidle? Ty vzpěry chytaj´ svislé síly? Čím má vyměkčené sedlo, aby necítila každý přejetý kamínek?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehou

           

      jojo, zadní vidle z přední vidle :-), na sedle je Bulpren, sedlo laminát podobné jako optima, potah ušil známej, co šije pouzdra na mobily, je přetaženej přes sedlo a pořádně ten bulpren stahuje, oproti tomu azubáckýmu se to ani nehne, asi si to taky pořídím. Ve předu je trialový plášť. Ani to moc nedrncá. Řízení je na můj vkus citlivější, ale já vyznávám horní řízení, takže jde spíš o zvyk. Úžasné jsou oproti maxovi nízko položené nohy

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2008
      Autor: Noch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehoušů

         

    Zajímavé řešení horně spodního řízení to jsem ještě neviděl a chtěl bych to celé vidět za jízdy. Tohle bych chtěl taky umět vyrobit :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2008
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehoušů

           

      Přímé spodní řízení nad rámem...takové mám taky...alá HPVelotechnik (nejen)...jednoduché na stavbu

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (highlander)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024