reklama

Kde zveřejnit fotky kola?

Jelikož nemám svoje stránky, chtěl bych se zeptat, kam případně poslat nějaké fotky, kde by to mohlo někoho zajímat. Jezdím totiž pořád, ale nejradši v noci a v tomto směru jsem konečně přivedl kolo k dokonaloti, když jsem si teď vyrobil docela silné blinkry. Jinak tam mám už delší dobu halogen 4W prům. 7cm kombinovaný s 3 LED, koncové/brzdové světlo s 22LED, spínač na zadní brzdě, melodickou 5W houkačku, Ni-Cd akumulátory, napájení z hub-dynama, vše ve vodotěsném a v rámci možností otřesuvzdorném provedení. Včetně pevně namontovaného ovladače pro discman. Celkově elektronika obsahuje 20 tranz. a 3 IC.
Nejsem ale z těch, kteří by si kolo ověšovali nesmyslama a měli ho jen pro parádu. Jezdím cca 350Km týdně.
Takže pokud by to někoho zajímalo, řeknu to rovnou - rád se pochlubím.
Díky předem za informaci.

[ Zpět ]
Datum: 13.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek 1 ([email protected]))
  • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

         

    Mrkni ke mně: www.andykolar.wz.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Andy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

           

      Pěkné stránky, takové neumím.
      Moc pěkná cedule na dětské sedačce, ale do práglu bych ju radši sundal. Stejně by tomu nerozumněli.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

           

      Hezký stránky,a ta cedule mě taky pobavila. Budeme kupovat cyklosedačku HAMAX a určitě taky něco vymyslíme. Taky jsme zvědavá, jestli tam uvidím to super kolo Radka1. Až se to povede, tak dej vědět.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (eva ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

             

        Děkuji všem. Před pár minutami jsem aktualizoval, jestli Vám vyhodilo nějakou chybu, tak víte proč. S Radkem i s dalšími případnými zájemci se samozřejmě budu domlouvat, tak se zase stavte.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Andy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

           

      Andy, mrknul jsem se na tvé stránky, jsou prima. V pndělí je prozkoumám víc.
      Ale s tím nářadím jezdíš proti mě silně nalehko. V podstatě dokážu udělat, a už jsem několikrát udělal, servis v terénu, vozím sebou i tu nýtovačku. Ani klacet v přehazovačce a následné zabraní do pedálu mou ženu nevyřadil z výletu. Po hodině práce jsme normálně pokračovali v jízdě, a že byla řádně zkroucená. Ta přehazovačka.
      Taky nechápu lidi, kteří jezdí bez nářadí.
      Na druhou stranu si říkám: utrácíš prachy za lehké kolo, a pak si na něj navěsíš brašny a věci, které možná někdy použiješ a třeba se s tím taháš pro někoho jiného. Připadám si jak cestující kovář :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

             

        ... což je ovšem vždycky lepší, než někde zůstat viset. Já teda při skladbě své cestovní výbavy vycházím ze svých zkušeností, ale je jasné, že stát se může kdykoliv cokoliv. Na svých stránkách jsem tím chtěl říct, že nemít s sebou vůbec nic je vysloveně hazard.
        A s hmotností stroje si osobně hlavu nedělám. Proč taky, když sám mám metrák - nějaký to deko víc nebo míň nemá u mě žádný vliv na nic.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Andy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

         

    Také se rád chlubím !!
    :-))

    Moje stránky jsou tady:
    http://puschpull.org/
    (stránky věnované převážně digitálnímu videu a jeho zpracovávání, hifi technice a sw okolo práce s DVD)
    a zde:
    http://puschpull.net/
    (tady jsou nějaké fotogalerie, včetně pár fotek mého nového "miláčka")

    Jinak, andyho stránky jsou velmi zajímavé (obsahově) ale ke struktuře mám připomínky:
    zejména ke vstupní stránce - nesnáším vstupní stránky (kdekoliv na webu)! Myslím že je to přežitek. Nikoho nezajímá stránka "Vstupte". Ta znamená jen jedno zbytečné načítání obsahu a jedno kliknutí navíc (a to kliknutí se musí chvilku hledat)
    A za druhé to zdůraznění: "stránky jsou optimalizovány pro ...", to zpravidla ukazuje, že autor nechce nebo neumí stránky optimalizovat pro všechny prohlížeče, pro všechny platformy a pro všechna rozlišení.

    Andy: omlouvám se a neber si tyto připomínku nijak osobně. Ne každý má čas a prostředky hraát si se strukturou kódu stránek tak, aby byl naprosto korektní. O to ani u fandovských stránek nejde.
    Pro mě přinasly Tvoje stránky řadu zajímavých technických infirmací, týkajcích se údržby kola. Tam zase já skoro nic neumím seřizovat.
    :-))

    Sorry za delší příspěvek.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

           

      OK, oprávněnou kritiku beru. Prosím Tě, stav se ke mě do Debaty na téma, pokecáme o tom - tady se to moc nehodí. Moc dík.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Andy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

             

        OK !
        :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

         

    pokud ti jenom stačí, že uploadneš obrázek a na něj pak odkazuješ tak použij tohle : http://www.imageshack.us/

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (StandaT)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde zveřejnit fotky kola?

         

    Pokud chces obcas zverejnit foto s popisem nebo i clankem, clankem, zkus www.blogger.com a k tomu program hello,kterym tam posilas fotky.

    Nemusis se starat o HTML, vyberes si nejakou sablonu a uz to jede. Adresa stranek je potom neco.blogspot.com, ja tam mam trutnovsko.blogspot.com, ale neni to klasickej blog, jen jsem chtel na net dat par mych oblibenych tras.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jožin ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024