reklama

Který cruiser?

Konečně jsem se rozhodl, jaké kolo pořídit do města - zbývá jen vybrat které...

http://www.ktm-bikes.at/2008/eu/detailBike.php... (dováží se k nám za 13)
+ cena
- mám obavu, jestli není příliš low-endový (v komponentech se nevyznám, bojím se hlavně té odpružené vidlice a sedlovky)
http://www.citybikes.cz/citybike/?kategorie...
+ Pozitivní zkušenost se sortimentem obchodu
+ integrovaný zámek a pumpička
- neodpružená vidlice (ale je to pro město vůbec mínus?)
- cena
http://www.kettler.cz/cs/produkty/jizdni-kola...
+ výbava (8speed v náboji, odpružená sedlovka i vidle)
+ vzhled

Nejvíc se mi líbí asi ten Kettler, ale chtěl bych se zeptat - máte s touhle značkou někdo zkušenost?

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav)
  • Re: Který cruiser?

         

    já mám spíš zkušenosti se značkou Catler :o))
    A to dobrý :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Který cruiser?

         

    Ve fitness má Kettler docela zvuk. Otázka ale je, kde a od koho nakupuje kola :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2008
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Který cruiser?

         

    Těmhle kolům se říká cruisery? Cruiser je podle mě tohle http://www.feltracing.com/08/thumb.asp?catid... mimochodem jejich kalendář stojí za shlédnutí ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2008
    Autor: nooski
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Který cruiser?

           

      Chyba http://www.feltracing.com/08/thumb.asp?catid...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2008
      Autor: nooski
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Který cruiser?

             

        Nejde to, prostě klikněte na to modré dole a rozbalí se vám nabidka cruiserů

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2008
        Autor: nooski
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Který cruiser?

               

          Joo, jenže tyhle jsou "overcruisered" ;-)
          (taky jsem s Feltem v myšlenkách koketoval, zvlášť, když jsem je na muzejní noci viděl naživo, ale nakonec přece jen dám přednost něčemu usedlejšímu).

          Pro mě (ale netvrdím, že ten termín používám správně) je cruiser prostě městský kolo s horní štanglí.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Který cruiser?

                 

            ne, ty cruisery z stranky nejsou nikterak overcruisered, to jsou klasicke.

            overcruisered je toto:
            http://img230.imageshack.us/img230/6941...
            na tom se uz ale dobre nejezdi, to je jen na predvadeni :)

            cruiser neni klasicke kolo s stangli, tomu se rika cestovni kolo (holandskeho typu). cruiser musi byt trochu jako harley. jsou min pohodlni, nez holandane, ale zato stylovejsi.


            cruisery a cestovni kola mam rad, nechapu, ze 95% novych kol u nas jsou s silene neergonomickou "sportovni" geometrii s absurdnim predklonem. i sveho superiora 829 jsem si posteloval ku cestovnimu posedu a jak se mi jede.

            [ Zpět ]
            Datum: 10.07.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka 77)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Který cruiser?

                   

              Náhodou , vloni sem měl možnost vyzkoušet nějakého Felta tohodle typu a jelo to docela dobře, třírychlostní nába mě až překvapila docela slušnou variabilitou . Mě osobně tam jenom chybělo opěradlo, ale jinak fakt docela dobrý.

              [ Zpět ]
              Datum: 10.07.2008
              Autor: Holfi
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Který cruiser?

           

      přesně tak, toto nejsou vůbec cruisery.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2008
      Autor: PavelŠ
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Který cruiser?

         

    Máme i model s odpruženou vidlicí, který je ještě více designem cruiser. Přijďte si je vyzkoušet, oba modely jsou skladem, na místě posoudíte, zda za ty peníze stojí. Pevně věřím že ano :)

    Děkujeme za zájem.
    www.citybikes.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Citybikes)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

337 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024