reklama

Průvodce po Panevropské trase (4.) - Hořovice-Radotín

Čtvrtý úsek Panevropské trasy na českém území nás zavede z Hořovic na okraj Prahy. Čekají nás tu silnice 2.třídy i pohodové cyklostezky, které vedou přes prvorepubliková letoviska s výletními restauracemi.

Datum: 30.06.2008
Autor: Redakce
  • Re: Průvodce po Panevropské trase (4.) - Hořovice-

         

    Tady dál už to neznám. Proč také jezdit po cyklostezce, když je to nahoru - dolů, zas a zas. A protože pro mne je nejvýhodnější spojení domů: Zdice, Beroun, Chrustenice, Úhonice, Unhošť a pak už k nám do vsi ..., jedu z Hořovic podle potoka zapomenutými okreskami do Zdic, odtud podél Litavky etc., etc.
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průvodce po Panevropské trase (4.) - Hořovice-

           

      Právě proto že je to to příjemně zvlněné a až na úsek Lochovice-Hořovice je tam provoz minimální... jezdím tam často (k rodičům) a cestu mám moc ráda, většinou je to i ze "safari" srnky, bažanti a ptactva bez počet...a když před Neumětely bylo vloni pole ze slunečnicemi... Jo a zapomělo se na Šemíka a jeho "hrobeček"

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2008
      Autor: Zdenča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Průvodce po Panevropské trase (4.) - Hořovice-

             

        Věk mění priority ...
        (Bohužel!)
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.07.2008
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na elektrokole po Olomoucku

01.06.2023
Hledám parťačku přiměřeného věku na vyjížďky elektrokolem po Olomoucku, Litovelské Pomoraví, Tovačov, Prostějovsko…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, poznává

31.05.2023
Ahojky, hledám parťačku, kamarádku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Praha Rumburk

25.05.2023
Je-li počasí, snažím se o víkendu absolvovat cestu z Prahy do Rumburku na silničním kole. Jezdí-li někdo po této…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (1 přihlášený)

Bikepacking španělsky 6.část: Z Andalusie přes Extremaduru do Castilla y León

Ronda s ikonickým mostem přes hluboký kaňon, poutnické El Rocío, kde sa naše kola topí v písku, nádherná…
Kristina | 29.05.2023

Stezka středozemím

Inspirací pro letošní trasu byly knížky Jana Hocka o dálkových trasách v ČR (na internetu www.viaczechia.cz).…
Aar | 19.05.2023

Norsko 2022 – S děravou botou Hardangerviddou

Náhorní plošina Hardangervidda není pouze norská, nýbrž s největší určitostí i evropská nejrozsáhlejší horská…
šíp | 30.03.2023