reklama

Slovenská lehokolová "slezina"

Písal som o tom do vlákna "Slováci", ale potom ma napadlo, že nie je hneď jasné o čo ide, tak zakladám nové vlákno z jasným názvom a jasným zámerom. Takže mám k dispozícii chatu pri Piešťanoch a chcel by som urobiť malé stretnutie priaznivcov ležatého jazdenia na Slovensku. Samozrejme nebudeme sa brániť ani súdružskej návšteve zo spriatelených krajín. Nemám ambíciu robiť nejaký velký zraz, iba také malé, výkendové stretnutie na chate z pojazdením po okolí Piešťan. Možné termíny:27.6-29.6., 11.7-13.7. Prípadne ďalšie v auguste. Jesť a piť budeme čo kto prinesie, možnosť grilovať, variť(guláš), chladiť pivo, k dispozícii bazén na osvieženie. Miest na spanie v chate je 10 + 5 v stane na zahrade. To už podla počtu záujemcov. Čo vy na to? P.S. Ak poznáte niekoho, kto jazdí v lahu, ale nemá prístup na net, dajte mu prosím o tomto vedieť.

[ Zpět ]
Datum: 11.06.2008
Autor: mozimy
  • Re: Slovenská lehokolová "slezina"

         

    Aby som trocha ulahčil rozhodovanie o účasti na "slezine" stanovujem dátum na 11.7.-13.7. 2008 prípadné podrobnosti rozoberieme tu aby sa záujemcovia mohli rozhodnúť aj na poslednú chvíľu. Okrem dátumu sú isté tieto veci: nocľah na chate v obci Banka pri Piešťanoch, miest je zatiaľ dosť nakoľko záujem zatiaľ prejavil jeden účastník (csaba upresni či prídeš sám, alebo z rodinkou). Program: v piatok od obeda príchod na chatu (účastníkov si budem vyzdvihovať na zatiaľ neurčenom mieste v Piešťanoch), po príchode na chatu aklimatizácia, rozkukanie, ubytovanie. Sobota, spoločný výjazd(trasu upresním), jazda mestom, volný program. Nedeľa menší výjazd, volný program, príprava na odchod, odchod. Medzi tým možnosť osviežiť sa v bazénku na zahrade, grilovanie, relax pri fotkách a videách(stačí priniesť na CD, USB notebook bude). Na spanie doporučujem spacák, postele máme:-) Pre majiteľa chaty budem vyberať poplatok za vodu a elektrinu cca 100Sk/na dospelého človeka, deti zadarmo. Ak ma ešte niečo napadne dopíšem, ak vás niečo zaujíma, píšte. Ak je to súrne volajte +421911221121. Miro

    [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2008
    Autor: mozimy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slovenská lehokolová "slezina"

           

      Termín sa blíži, žiadny záujemcovia? Môžu prísť aj cyklisti, ktorý chcú lehobike vyskúšať. Staval som aj niekolko homebuildov, tak ak niekto chce prebrať svoju stavbu, prípadne poradiť, môže prísť.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2008
      Autor: mozimy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slovenská lehokolová "slezina"

         

    Z ľútosťou oznamujem, že ruším akciu Stretnutie lehobikerov. Dôvodom je nezáujem o túto akciu. Až jeden lehobiker prislúbil účasť. Dostal som na ten termín výhodnú pracovnú ponuku a aj keď nerád, dám jej prednosť pred týmto stretnutím. Náhradný termín zatial nie je nakolko toto bol na dlhú dobu jediný volný výkend, ktorý mám.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2008
    Autor: mozimy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slovenská lehokolová "slezina"

           

      Hodonín - to je vlastně slovenská slezina, né?

      [ Zpět ]
      Datum: 08.07.2008
      Autor: romantic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024