reklama

silniční kolo z Hervisu

Chtěl bych silniční kolo cca do 25000 Kč. Nyní jsem v letáku viděl slevněné kolo z 21999 Kč na 14999 Kč. Značka Fuji Newest,rám Fuji Altair 1 Powerdiamond Alu, vidlice FC 770, 27 převodů Shimano Tiagra, kliky FSA Omega Mega Exo 30/39/50T, ráfky Alex AKX-R.1.0.
Co myslíte stojí ta sleva za to, že to nebude asi žádný zázrak. Jsem rekrační cyklista, který najezdí cca 5000 km ročně.

[ Zpět ]
Datum: 22.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Svaťa)
  • Re: silniční kolo z Hervisu

         

    Divam se na ten letak na internetu http://www.hervis.cz/rsync_hervis_cz/flugblatt... , ale neda se z nej detailne nic ani vycist, ani vykoukat, takze hodne zhruba se da odhadnout, ze muze zhruba odpovidat maximalne uz te slevnene castce, puvodnich 22 tisic je vysmech (predrazeno).
    Najet 5000 rocne neni zdaleka malo, pokud jde o pravidelne cesty do prace, staci snad i takovehle kolo, pokud jezdis sportovne a jsi ochotny dat do kola az 25.000, da se sehnat takova silnicka, ze uvedeny model prevysi rozdilem nekolika trid. Pokud budes uvazovat o vyssi investici nez podle letaku zminenych 15.000, muzeme se na neco podivat.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: silniční kolo z Hervisu

           

      videl sem v hervisu i karbonovy fuji snad za 30 litru, ale nechci kecat.
      to vypadalo hodne zajimave

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2008
      Autor: Hrabe-X
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: silniční kolo z Hervisu

             

        Ja uz jsem videl furu kol s karbonovym ramem dokonce i pod 1000 € (takze pod 25 tisic) a zajimavy moc nebyly, pritomnost karbonu na ramu neni vubec zarukou nejake kvality. Kazdopadne okolo 1000 € uz se daji najit vyborny kola, biky i silnicky.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2008
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: silniční kolo z Hervisu

               

          třeba http://www.canyon.com/_en/roadbikes/equipment... ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: silniční kolo z Hervisu

                 

            Slušná výbava. A to se kupuje kde ? Někde v cizině ? Jaké by byly náklady na přepravu nějakou sběrnou službou ? A co řešení reklamace ? Raději bych v takové ceně a s takovou výbavou koupil něco u nás.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.05.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Svaťa)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: silniční kolo z Hervisu

                   

              Přímo u výrobce, který je v Německu. Normálně objednávkou přes net, funguje to v pohodě. Do obchodů oni nedodávají...
              Poštovné a balné je celkem 50 Euro, víc už se nepřiplácí.

              [ Zpět ]
              Datum: 23.05.2008
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: silniční kolo z Hervisu

                     

                A co řešení reklamací ?

                [ Zpět ]
                Datum: 24.05.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Svaťa)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: silniční kolo z Hervisu

                       

                  Asi jako s každým eshopem, který nemá kamennou prodejnu... Muselo by se jim to poslat. Zatím ale nevím o nikom, kdo by něco takové musel řešit...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 24.05.2008
                  Autor: Jarda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: silniční kolo z Hervisu

                         

                    Navic u silnicky riziko pokazeni neceho narocnyho na opravu silne klesa- nema slozitou odpruzenou vidlici, tlumic atd. Vymenu nebo serizeni maleho mechanickeho dilu si stejne udela kazdy radsi sam, i kdyz kolo koupi v prodejne za rohem- kvuli dobe cekani na opravu.V tomhle pripade by muselo jit vazne o vadu ramu nebo neceho hodne draheho, aby jim to clovek posilal zpatky.
                    Pri nakupu po internetu jde spis o to, aby mel clovek opravdu ujasneno co chce, vcetne spravne velikosti a geometrie ramu (kdyz si jej nemuze vyzkouset a osahat nazivo).

                    [ Zpět ]
                    Datum: 25.05.2008
                    Autor: vasek
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: silniční kolo z Hervisu

                           

                      Naprostý souhlas. U silničky bych reklamoval snad jen prasklý rám, což rozhodně nebývá u kvalitních silničních rámů časté. Možná ještě vidlice, kdyby rupla. A dál už si nedokážu představit asi nic, co by vůbec bylo na reklamaci (a ne opotřebení) a mělo to u silničky kolem 20-25tis. smysl vůbec reklamovat.
                      Na výrazně dražší už si to představit dokážu u více věcí, třeba drahá kola nebo ještě tak dražší dualové páky.
                      Všechno ostatní je buď o seřízení nebo to na reklamaci stejně není z důvodu opotřebování.

                      Kdyby to byl třeba full, tak neřeknu, tam když je dražší je více zásadních věcí, které se určitě vyplatí reklamovat a stát se to u nich občas může (především rám, vidlice, tlumič, brzdy).

                      U silničky jsem u sebe a mojeho okolí (a že jich tu nemám tak málo) zažil reklamaci jedinou a to Ultegrovou páku od dualu.

                      Ale je fakt, že ani u fullů to není nijak častě a já jsem třeba nereklamoval nikdy nic a vlastně ani jen tak nebudu, pouze kdyby se něco stalo s rámem. To je tím, že vidlice mám všechny upravené, takže tím stejně na ně padla záruka, tlumič novější to samé a navíc na rámy mám záruku 5 let narozdíl od ostatních komponentů.

                      A k tomu do Německa není poštovné o moc dražší než po ČR, takže reklamace je vlastně téměř stejná jako kdyby se to koupilo u nás.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 25.05.2008
                      Autor: Mlok
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: silniční kolo z Hervisu

                   

              Jak píše Jarda výš ... a jinak se obávám, že u nás za tuhle cenu něco podobného seznat je spíš zázrak ....

              [ Zpět ]
              Datum: 23.05.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: silniční kolo z Hervisu

                     

                U náš tak dobře nekoupíš, ale také se najdou slušné silničky za rozumnou cenu.
                Ale hlavně proč kupovat u nás, zvlášť když se jedná o silničku, tam bych se nerozmýšlel ani minutu a vzal ze zahraničí. U silničky bych byl ochotný vzít ze zahraničí i klidně jen kvůli rozdílu ceny 1-2tis. U fulla by mě takový rozdíl nestačil.

                [ Zpět ]
                Datum: 23.05.2008
                Autor: Mlok
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: silniční kolo z Hervisu

                 

            To sem moc nedávej :-)
            Jsem teď týden nemocný doma, koukám se na Giro a když vidim co mají za silničky u Canyonu za tu cenu, tak mám chuť si zase nějakou objednat :-)
            Silničku už dva roky nemám (po 15letech co jsem vždy silničku měl jsem poslední prodal) a ani mi nechybí, ale když to vidim...
            Jenže zase moc dobře vim, že bych na ní jezdil jen sem tam sporadicky a že ji vlastně fakt nepotřebuju, tak mě tady s těmi odkazy moc neprovokuj :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 23.05.2008
            Autor: Mlok
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: silniční kolo z Hervisu

                   

              ;-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 24.05.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: silniční kolo z Hervisu

         

    viděl jsem to kolo v Hervisu v Olomouci a říkal jsem si, že za ty peníze vypadá perfektně /zázraky se ovšem nekonají/, navíc jsou řetězce docela pružné při případné reklamaci... takže, pokud Ti bude vyhovovat velikost nemusíš mít důvod k obavám

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2008
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: silniční kolo z Hervisu

           

      si myslim, ze k zaviraci dobe a proti zaloze ho nechaji projet po chodbe obchodniho centra na vyzkouseni, ja tak jezdil na cruiser kole po gigasportu :)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka 77)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

462 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024