reklama

Pálení chodidel

Myslel sem si, že mám celkem solidní turistické cyklotretry (Adidas El Moro III) , ale včera při dojezdu z Prčič mě na posledních 30 km docela fest pálily chodidla od pedálů .
Myslíte, že je to problém treter, že by přímo MTB tretry byly lepší nebo že je to spíš problém nohou ??

[ Zpět ]
Datum: 18.05.2008
Autor: Holfi
  • Re: Pálení chodidel

         

    měl jsem podobný problém, chyba byla ve vložkách (byly jak šmirgl), dal jsem si tam jiné a je to v pohodě

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2008
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pálení chodidel

         

    Nemas ploche nohy, zabaku?:-))) Ne vazne....tohle obcas boliva od plochych nohou. Jestli teda myslis takove to paleni a natahovani uprostred chodidla. Me se to stava v botech, kde neni kvalitni podrazka...patrim taky mezi zabaky:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pálení chodidel

           

      Ne ne, pálily mě nohy na ose pedálu, ploché nohy nemám. Pedály mám Shimana SPD 520

      [ Zpět ]
      Datum: 18.05.2008
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pálení chodidel

             

        mě se to občas stává na pěších vandrech. Na kole minimálně, ale důvod byl vždycky ten samý. Málo utažené boty a mikro posouvání nohy v botě. V kombinaci s tím, že to trvalo dlouho a hodně námahy, tak mě pak pálily chodidla. Většinou pomohlo utáhnout boty, ale taky už byla nutná výměna, protože nešly dotáhnout rovnoměrně kvůli tomu, že střih nepasoval na mojí nohu a někde už to škrtilo a jinde bylo pořád volnější.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.05.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pálení chodidel

             

        Aha. Tak to me palej obcas chodidla podelne...od patu k prstum. Nekdy je to tak neprijemne, ze sotva lezu. Ale je to vzdy vlozkou.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.05.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pálení chodidel

               

          A nejezdíš tak rychle,že se Ti žhaví pedály?

          [ Zpět ]
          Datum: 18.05.2008
          Autor: jinec
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pálení chodidel

                 

            Prásknu to na něj, jezdí!

            [ Zpět ]
            Datum: 18.05.2008
            Autor: Žulda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pálení chodidel

         

    Měl jsem podobný problém ve starých botách, když jsem měl již od pedálů vyšlapanou podrážkou a ta tlačila na nohu a po tak 50 km mě začalo to místo nad pedály pěkně pálit. Koupil jsem nové bodky s kevlarovou podrážkou a je klid.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2008
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

415 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024