reklama

Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu pohodlněji spalo, když usne (začínáme jezdit ve vozíku bez autosedačky)? Máte vyzkoušenou tu sluneční clonu, co se k některým vozíkům prodává, nebo to řešíte jinak? Díky, Jitka

[ Zpět ]
Datum: 07.05.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (JTS ([email protected]))
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

         

    Jitko, taky jsme letos vyrazili porvé bez autosedačky a řešíme obodný problém - obkládáme malou polštářky, ale ve výsledku jsme zjistili, že nejpohodlněji se jí asi spalo, když za zády neměla nic, trochu sklouzla dolů a skoro ležela, jen hlavu měla opřenou o zádovou opěrku - máme vozík azub tom, kde není žádné polstrování ani nic jiného, takže mám strach, aby jí to bylo pohodlné...No každopádně jí hlava klimbala, což ale bylo stejné i u autosedačky...Vzhledem k tomu, že ve vozíku spala fakt dost dlouho a hodně tvrdě, tak to bylo asi v pohodě:-)
    Sluneční clonu bych ráda vyzkoušela, zatím jsme to řešili buď provizorně připnutím nějakého stínidla (deka, plenka apod.) nebo čepicí s kšiltem:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lenchita)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

         

    Ahoj to spaní ve vozíku taky vnímáme jako nevětší bolest, my jsme hned vyměili celý vozík, kde jsou sedačky tvarovanější a záda jdou na řemínkách v zadu trošku povolit, je to lepší...
    Dcerka má už dva roky, takže jiný režim spaní, prostě nám hned neusne.Ne vždycky to jde, ale snažíme se zastvit a malou nechat prospat, když zalomí.Před rokem jsme se toho nedrželi, nikam bychom nedojeli, ale tehdy mi to nepřišlo tak děsné jako letos, takže raději zastavujeme.Ony ty starší děti mají jinou stavbu tělíčka....
    Co se týká clony tu jsme sice dokoupili, ale nějak ji zatím nepoužíváme, zatím nebylo počasí.
    Koukni na stránky velofiala.cz mají tam nějaké rady, já jsem tam odkoukala návod na protiprachovou síťku, akorát jsem použila míň kvalitní material -tkaninu proti pylu zakoupenou v Lidlu asi za 70 korun. Tak nevím jestli nebude na jedno použití.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2008
    Autor: edik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

           

      ...testli jsme protiprachovou síťku a dcera ji nechce kazí jí výhled a nevidí na nás tak dobře jako před tím, možná kdyby byla na ni zvyklá od mimča....

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2008
      Autor: edik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

         

    Ahoj,my to vyřešili tak, že jsem ušila takový dva samostatný dlouhý polštáře, co měly v horní polovině otvor. Když se čekalo, že malá bude spát, tak jsme do těch otvorů strčili třeba mikinu, tričko ... aby se ta horní polovina teda rozšířila a tak zabránila pádu hlavičky na stranu. Když se vzbudila, tak jsme to zas vyndali. Fakt to dřív vypadalo hrozně, jak jí tam měla tu hlavičku celou spadlou. Spíš bych teda poslala fotku, protože to neumim pořádně vysvětlit ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (matia)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

           

      Dobrý den,

      mohla byste mi prosím poslat fotku, jak jste vyřešila podložení hlavičky ve vozíku..

      Děkuji
      S pozdravem
      Jiří Kuba

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tasunko ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

         

    Sluneční clona k vozíkům je bezva věcička, pokud jedete proti slunku, můžete si ji posunout nahoru, dolů, aby dítku nesvítilo do očí, my to využíváme hodně. Nejsem moc příznivce spaní malých dítek ve vozíku za jízdy, hlavně po těch našich cestách. Přijde mi to trochu nezodpovědné hartusit se se spícím dítkem po hrbech a vidět jak mu hlava lítá vpravo vlevo... A takových rodičů jsem už pár potkala. Vloni jsem to řešila polštářkem pod hlavu ala polštářek do autobusu - koupila nám to bábi, bylo to plné nějakých kuliček, vypadalo to jako slon a dobře se to tvarovalo, ale spíš jsem to používala při pěších výšlapech. Jízdu ve vozíku nemůžeme srovnávat s vozením v kočárku.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Roňa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

           

      Když děti ve vozíku usnou, zpravidla brzy zastavíme a necháme je prospat. Hlavy většinou opírají o sebe navzájem nebo o stěnu - moc zalomené je nemají. Když už se musí jet se spícími, vyplatilo se mi silně podhustit kola vozíku. Je neuvěřitelné, jak moc to pomáhá - s tlakem v kolech vozíku pracuju docela dost průběžně - třeba podle převažujícího terénu výletu. Je jasné, že je to něco za něco: valivý odpor se zvětší, i když ne tolik, jak jsem se původně bál.

      Upozorňuju ale, že naše zkušenost je ovlivněná tím, že vozíme děti dvě. Výrazně těžší vozík podstatně méně skáče. Samotného mě překvapilo, když jsem letos v březnu vyjel jen s jedním dítětem (mladším=lehčím), jak strašně tam najednou lítalo :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (k.vl dnes neregistrovaný)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

             

        Já jsem se chtěla zeptat, jestli je velký rozdíl vozit ve vozíku jedno a dvě děti; je to hodně znát?

        Jinak je zajímavý, že necháváte děti prospat, to mně naopak příjde výhodnější, když usnou, tak jet, jet, jet .... :-) Ale my jezdíme převážně silnice, žádný terény.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.05.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

               

          No, já právě moc nevím, vozík máme právě proto, abych uvezl dvě (nejstarší dcera jezdí sama a manželka veze případný náklad navíc), takže nemám srovnání. S jedním dítětem ve vozíku jezdím zřídka :-)
          No, ale asi tak: nejsou-li v cestě prudké kopce, moc ten rozdíl v hmotnosti nevnímám. Rovina nebo dlouhé táhlé kopce znamená akorát řadit lehčí převody a brzdit dříve, jinak rozdíl není. Jakmile se ale profil trasy výrazněji zvlní, je to okamžitě znát. Hlavně v tom, že nemá smysl "najíždět" si kopce z protisvahu - vozík mě stejně okamžitě zbrzdí. Nezbývá než řadit a oddřít to.

          Jen pro úplnost - s jedním dítětem (necelý rok) má náš vozík asi 23 kg, když přistoupí to starší, jde to ke 40 kg.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.05.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (k.vl - dnes neregistrovaný)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

                 

            Díky za info, no uvidíme časem :-))

            Máš pocit, že máš lepší kondičku? Jaký to pak je sednout normálně na kolo bez vozíku ?? :-))) To musíš letet jak (proč jak) utrženej ze řetězu :-))

            [ Zpět ]
            Datum: 14.05.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

                   

              No, kondičku zrovna extra nemám. Je fakt, že cestou do práce mám 2-3 km ostrého stoupání, tak se pravidelným užíváním :-) asi něco natrénuje, ale nijak zvlášť to nepociťuju. A je taky fakt, že po delším ježdění s vozíkem bez něj najednou radostně vystřelím, ale ta euforie přejde po pár minutách - znají to všichni, co někdy jezdí natěžko. Akorát bez něj jezdím rychleji, protože můžu řadit těžší převody, ale pocit je dost podobnej.

              [ Zpět ]
              Datum: 14.05.2008
              Autor: k.vl
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

                 

            Moje řeč, jsem zvyklá vozit svoji dcerku a poznám to až v kopci, dneska jsem k naší skoro dvouleté dcerce přidala asi 4letou sousedku a bylo to poznat i v táhejším stoupání... ...jinak mi přijde, že když jedu bez vozíku jede kolo do kopce téměř samo, ale pořád je to lepší než sedačka nebo 20kg na nosiči v brašnách.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.05.2008
            Autor: Roňa
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

         

    Ahoj, my jsme jsme pro dvojčata pořídili závěsné sedačky Baby Seat Chariot, byť jsou deklarovány do 10 měsíců, což jim právě v tu dobu bylo. Zřejmě jsme udělali dobře, jezdíme asi měsíc, nejlépe nám spí právě za jízdy a na nepohodlí si rozhodně nestěžují :-). Časem plánujeme uprade na podpěru hlavy a ramen Baby Supporter. Vozík máme odpružený, Chariot Corsaire, což asi taky dělá svoje. Sluneční clonu jsme zatím nepoužili. Jinak naložený vozík - cca 30 kg - za kolem jednoznačně cítím. Jindra

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2008
    Autor: jindra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

         

    Vozíme tříletého dvacetikilového syna ve vozíku. Minulý týden nám opět usnul a hlava se mu klimbala, byl to problém. Příště sebou vezmeme límec, co používají lidé při delších cestách autobusem, a dáme mu ho obráceně (nafouknutá část pod bradu, vzadu to nějak budeme muset spojit, zatím to řešíme). Límec bude fixován popruhy. Uvidíme, jak se to osvědčí.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (marek007 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

         

    Ahoj, my jsme jezdili s mimčem od jeho sedmi týdnů do 10 měsíců též s autosedačkou, a pak jsme řešili stejný problém. Nakonec jsme koupili speciální nákrčník pro děti se zúženou částí za krkem a zapínáním na suchý zip vpředu (FEHN). Polštářek má navíc na šňůrce plyšové zvířátko, se kterým si dítko hraje. Pokud ovšem nespí, což je zhruba prvních 10 minut jízdy. Je ale pravda, že cestu vždy naplánujeme podle jeho potřeby spánku. Teď ve 14 měsících nám spí hodinu a půl dopoledne a stejnou dobu odpoledne. O přestávce necháme chlapečka pořádně vyřádit, aby se unavil a spinkal v klidu dál. Zvládneme tak za den ujet trasu dlouhou zhruba 50 km. (Máme Chariot Cougar)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Linda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

           

      My vozíme 6-ti měsíční dvojčátka zatím ještě ve vložkách do vozíku. Vždy je přikurtuji pásy a nasměruji hlavou ke straně vozíku - každého do jednoho rohu vozíku. Za hlavu jim podložím lehkou složenou deku - oni se do ní zaboří a spí i bez límce.Hlavu jim drží deka do níž jim zapadne hlavička. Ten límec nám taky nabízeli, ale myslím, že hlava sice naklimbá ze strany na stranu nicméně to asi nezabrání jejímu padání dopředu na prsa dítěte, nehledě nato, že dítě musí být v horku kolem krku pěkně upocené,což proudící vzduch kolem něj asi nečiní zrovna nejštastnějším řešením.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2008
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

         

    ahojky, ja pro malou koupila polstarek, vzadu je uplne hubeny a kolem krku naducany,a moznost zapnuti na suchac.mrkni na http://www.dveplusdve.cz/ do produktu a pak prislusenstvi k vozikum.Prislo mi to dnes tak jeste nemam vyzkousino. Clonu mam taky, byla mi doporucena, je fakt, ze 190 kc neni moc a rozcilovat se letaci plenou je zbytecne.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2008
    Autor: Indy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

         

    Teda dóst drsný.
    Zkusil jsem si do těch jednotlivých příspěvků dosadit "štěně" místo "dítě" a myslím, že u ochránců psů by tento způsob transportu neprošel.
    Možná bych měl zlepšovák - u těch dvojčat jak se strčí do vozíku, přikurtujou se, pak se upustí pneumatiky tak, aby jim ty klimbající hlavičky netřískaly o sebe, tak by se jim nasadily takové gumové přilbičky (kupovaly by se v Lídlu) a ty hlavičky by do sebe jen jako takhle ducly vždycky do měkkého, nafoukaného. Normální přilbičky se použít nedají, protože by o sebe třískaly a budily je a rodič by pak sesedat a neměl by kondičku.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neremirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

           

      Přesně jsi na to kápnul, tako proto jsme si pořídili dítě a né štěně.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2008
      Autor: edik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

           

      Plácáš nesmysly. Nejspíš ses ještě o žádné dítě nestaral. Lidé dnes musí kurtovat děti do autosedaček v autě už od narození. Z porodnice jsme vezli - jedno mělo 2,01 kg a druhé 2,16 kg - úplně se nám ztráceli pod těma širokýma trákama v autosedačce. To v těch ve vozíku mají "tráčky" ve srovnání s tím, co mají ob týdně na sobě v autě, když s nimi musíme jezdit po špitálech vozem. Ostatně ležící děcko si dnes moc pohodlí ani v kočárku neužije - máme moderní značkový kočárek a plastová kolečka na podvozku tedy mnoho cestovního komfortu na českých chodnících rozhodně nenadělají. Co se týče klimbajících hlaviček - s tím nemá vůbec nic společného vozík, kurty, či nějaký štěně. Je to dáno vyvíjející se svalovou hmotou v oblasti krční páteře a zad a individuelní schopností dítěte vypořádat se s narůstající váhou rozvíjecící se "mozkovny". Cvičíme s dětmi tzv. Vojtovu metodu od jejich narození a přestože byli o dva měsíce dříve narození tak malý nám skoro leze a holčina ve stejném věku sotva drží hlavičku. Přesto je ve vozíku holčina klidnější než kluk. Ve vozíku se jim měkkou dekou podložené hlavy hlavy klimbají asi tak jako tobě se klimbá hlava po 20 pivech - máš ji schovanou mezi rameny a tvrdě chrníš. Třibodové pásy jsou tam od toho, aby se dítě nemohlo sesunout ne proto, abys ho tejral, vyjížděl s ním výmoly, čekal jestli vypadne a zkoušel jim vzájemně tlouci hlavou o sebe v naději, že zjistíš, co jejich lebka vydrží. Nezmá rodiče, co by dal v sázku zdraví svého mrněte.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2008
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

             

        Ještě mne napadl jeden zlepšovák. Jak jsou takhle ty dětičky přikurtovaný v tom vozíku, pod plenou a vycpaný dekou hlavičkama od sebe (a strašně se jim to líbí), tak by se jim taky mohla okolo hlaviček každému obtočit jedna náhradní duše. Mírně by se nafoukla a ony by pak jen takhle těma hlavičkama obalenýma o sebe pěkně ducaly, když rodič zamíří do terénu. Předpokládám, že taková 26 duše se obtočí tak desetkrát okolo těch padajících hlaviček, ale nevím některý dětičky mají hlavu už v šesti měsících dost velkou. Jen ventilkama je naštelovat radši od sebe, aby si děcka nevypíchala očička navzájem. A taky na ventilky radši čepičky i když je to nebikerské.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

               

          No já nevím, aby si je lidi nepletli s malejma talibáncema. Jedině ty turbany z duší zamaskovat tím, že by každýmu dítěti vrazil do ruky tabulku chalvy. Pochopitelně izraelský.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.07.2008
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

               

          takový invenční člověk tebe škoda, zkus kontaktovat firmu dvě plus dvě, třeba i název změní dvě plus neserdokybliku

          [ Zpět ]
          Datum: 18.07.2008
          Autor: edik
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

               

          Já to mít, tak jim je vzepřu fošničkou. Malou, na míru říznutou fošničkou. To kdyby se tam jako nějak šikovně našprajclo, tak to musí držet, to mi neřikej. A eště by to vonělo dřevem jakože příroda. Guma smrdí.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.07.2008
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

                 

            Ty aby sis taky nepřisadil , že????:-)))))

            [ Zpět ]
            Datum: 18.07.2008
            Autor: Martis
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

                   

              :-))))

              [ Zpět ]
              Datum: 18.07.2008
              Autor: Zakarr
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

                 

            Patrně máš na mysli nějakou humánnější obdobu středověký "klády"? Fošnička podélně rozříznutá s otvory pro krčky, pant na jednom a zámek na druhým konci? ;-))

            [ Zpět ]
            Datum: 26.07.2008
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu poho

                 

            Je to vsechno dost komplikovane.
            Drive se daval detem misto dudliku klucek namoceny do odvaru z makovic.
            Dnes bych dal asi prednost stavebni pene, nastrikat do voziku kolem tech deti, do dvou hodin to vyexpanduje a po zbytek dovolene je klid.

            [ Zpět ]
            Datum: 08.08.2008
            Autor: jf
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dáváte něco kolem dítěte ve vozíku, aby se mu

         

    My jsme vyrobili na náš vozík odpružení takže si děti jezdí velmi pohodleně a hlava jim při jízdě nedrncá zprava doleva. Tím, že vozíme dvě tak je také vozík těžší a tolik neposkakuje. Na spaní dávám kolem hlavičky srolované dvě až tři bavlněné plínky - udělat okolo krku límec, dole stáhnout konce gumičkou. Takové ty "cestovní" polštářky/límce se nám neosvědčily. Za prvé pořád dětem hlavy vypadávaly, za druhé z té uměliny, ze které se většinou vyrábějí, měli opruzené krčky. A taky děláme časté zastávky takže se buď proběhnou a když spí, tak se v klidu ve stínu vyspí. Sluneční clonu nemáme, přiděláváme na dvířka vozíku na šířku ručník.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavluša)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024