reklama

Garanční prohlídka

Ahoj, ahoj...

Mám takový dotaz... Měl bych jít na první garanční prohlídku. Problém je v tom, že kolo mám poslané z Moravy a sám bydlím v Praze. Pokud jsem kolo nekoupil v prodejně, kde bych prohlídku zamýšlel, zaplatil bych za ní cca 450,-. Zdá se mi to celkem dost a tak bych se chtěl zeptat, na co se mám hlavně zaměřit, pokud bych si tuto prohlídku chtěl udělat sám...

A ještě jedna věc s tím související. Nevím, čím to je, ale když šlapu na lehčí převody, cítím lehčí vůli v pravé šlapce a to, když je v horní části... Je to takové to lehké "loupnutí či poskočení" pedálu. Nevíte, jak tuto vůli odstranit? Všechno, co jsem zatím zkoušel, je utažené...

Díky

[ Zpět ]
Datum: 06.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ukutys)
  • Re: Garanční prohlídka

         

    Teď si nejsem na 100% jistá, ale nehrozí při neabsolvování garančky, že by Ti třeba pozděj neuznali případnou reklamaci?

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Garanční prohlídka

           

      U Authora to tak prej je...Ja kdyz ho kupoval, tak mi to i psali nekam do papiru...mozna i nekam na zarucak....byla to podminka.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Garanční prohlídka

             

        Je to tak, jak říká Aktij. Garančku absolvuješ jednak kvůli odstranění případných závad, ale hlavně kvůli razítku v "servisní" knížce - bez něho se servis později bude chtít vyvlíknout z případné reklamace. Na druhé straně - kolo není auto, jestli si během doby, co jezdíš, bezpečně poznal, že se všechno točí a nic nedrhne a tak, šlo by ji vypustit. Záleží na Tvém rozhodnutí.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Garanční prohlídka

         

    ahoj, ten pedal je zrejme prilis utazeny/pokud jako kdyby zastavi a preskoci/ pokud "klinka" je volny vystav vuli konusem, dotahni kontramatku, opakuj do vymizeni vule resp. zadrhavani /dotahnutim kontry se stav zmeni, treba to delat zkusmo/

    skontroluj tez dotazeni pedalu v klice.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cibi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Garanční prohlídka

         

    Ahoj,záruka dva roky na rám a netočivé díly platí i bez garanční prohlídky ztoho se nemůžou vy¨vlíknout něco jiného je prodloužená záruka,ale stejně pokud ti kolo někdy upadne a bude to znát záruku stejně neuznaj.Většina prodejců "značkových kol"dává možnost provéct garanci v jiném místě u prodejce ,filiálky,nebo oficiál.dovozce a to zdarma. Neví zda to platí všude.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024