reklama

Turistické tretry AXON

Zravím bajkery! Používáte někdo turistické tretry AXON Trapper? Zajímala by ně jakákoliv infornace o techto tretrách, díky james74

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
  • Re: Turistické tretry AXON

         

    Přesně tyhle jsem si koupil letos na jaře. Nikdy předtím jsem SPD nejezdil, takže nemám s čím srovnávat, ale jsem celkem spokojen. Po delší jízdě někdy cítím brnění prstů, jako by jim chybělo nějaké lepší podepření, vnitřek boty je vepředu plochý. Jo - vypadají trošku jinak než na webu Axonu - ty kožené proužky spojující horní a spodní část boty tam teď nejsou, jsou nahrazeny prošitím.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Turistické tretry AXON

           

      Když tě brní prsty tak tretry tak neutahuj a zkus posunout kufr více ke kloubu palce nohy.Ty takzvané protiplechy jsou invertní destičky většina jich dnes má dvojí možnost uchyceni pro větší variabilitu ůchytu velikosti tretry.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Turistické tretry AXON

         

    mám loňskej model koupenej ve výprodeji v zimě.
    Předtím jsem měl scotty. Axony maj víc prostoru na prsty, což podle mě zvyšuje pohodlí. Taky mě překvapilo, že lůžko pro uchycení kufrů je vybaveno protiplechem se dvěma párama závitů. Z vnitřní strany je lůžko zalepeno jakýmsi bílým flastrem – každopádně to ale nebrání průniku vody . Kufr je utopenej v podrážce tak akorát (nebrání se ani nášlapům integrovaným v rámečku normálního pedálu – jednostrany; na tvrdým podkladu – kámen – při odrazu občas klouzne)
    Po zhruba tisícovce ujetejch v těhle potkách jsem zcela spokojenej.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Turistické tretry AXON

         

    Taky o nich přemýšlým, takže až dojdou peníze, jdem s přítelkyní do nich... :)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ukutys)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Turistické tretry AXON

         

    prosím kde se dají sehnat v jihomoravském kraji? díky

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Turistické tretry AXON

           

      Velo Hanák, Křenová ulice, Brno. Na jaře jsem je tam kupoval, minulý týden jsem je tam viděl - mají je stále. Nevím ale, jestli všechny velikosti, nejlépe předem zavolat.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024