reklama

Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dvou b

Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dvou bych si mel poridit.Moc se nevyznam v tech nazvech soucastek a tak.Dekuji
http://www.merida-bike.cz/compare_result.php...

[ Zpět ]
Datum: 07.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (kudytudy)
  • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dvou b

         

    Pohodové výlety, ježdění jen za hezkého počasí = V brzdy.
    Jízda za každého počasí, dlouhé sjezdy, vyšší hmotnost = kotoučovky.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dvou b

         

    300 V. V téhle cenové relaci bych o kotoučích vůbec neuvažoval, taky záleží, co od toho kola chceš. A dovolil bych si nesouhlasit, že Včka jsou jen do hezkýho počasí, sám jezdím na discích, ale jen kvůli extrémním podmínkám, do kterých se občas vydám... Dnešní Včka si už poradí za všech podmínek relativně slušně... A s tou hmotností bych si taky dovolil nesouhlasit... Pochybuju, že kolo za 15000 bude mít vidlu a kola tak pevná, aby netrpěla při brždění kotouči s pořízkem v sedle... Ale klidně mě vyveďte z omylu...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2008
    Autor: HombreXXX
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dv

         

    Za dobu co jezdím jsem měl brzdy od dvojtažných brzd na favoritce až po kvalitní hydraulické,souhlasím,že Véčka jsou funkční brzdou,ale zároveň musím říct,že hydrauliky jsou lepší brzdy,tedy obecně.Neznám ty Tektra co jsou tam použité.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2008
    Autor: keťo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dv

           

      Na ty Aurigy jsem četl kdysi recenzi, hned jak se objevily, v angličtině, docela pozitivní.
      Mám ráfkové, ale za mokra nic moc, za blata dřou ráfky a už jsem při jednom delším sjezdu spálil špalky (85kg + pití + drobnosti).
      Takže tak.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2008
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dvou b

         

    Vzhledem k tomu, ze se jedna o identicky bike, resi se tu jenom Vecka x hydraulicky kotoucovky. A o tom uz toho bylo napsano tolik, ze to nema cenu dal rozebirat, z predeslych debat si udelej obrazek sam.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dv

           

      Chces rict ze tyhle dve kola jsou uplne stejne az na ty brzdy?Potom je to myslim jasne co si vybrat.V tom pripade ale nevim proc to ma oznaceni 300 V, kdyz je to podle tebe stejne jako 100 V

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kudytudy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dv

             

        Ono to ale není 100-V, ale 100-D.
        Rozdíly tam nějaké jsou, ale nepředpokládám, že bys to nějak za jízdy poznala ;-) Přehazka, ráfky, řídítka a představec, co jsem tak zběžně zkouknul...

        [ Zpět ]
        Datum: 09.04.2008
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dv

               

          Kromě těch brzd samozřejmě :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 09.04.2008
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Chtel bych prosim radu, ktere kolo z techto dv

             

        Rozdily tam jiste jsou, ale minimalni, nestoji to skoro za rec. Spis jde o duel brzdovych systemu.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.04.2008
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

619 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024