reklama

díky vtipálkům... nakonec asi GT Avalanche 2.0

Když jsem myslel 12-15000, myslel jsem koruny, ne Eura, že :-)

nicméně - našel jsem v jednom obchodě GT Avalanche 2.0 z roku 2007 za osm a půl, což mi přijde zadarmo. Nejsem úplně rozhodnut, jestli ještě nepřiinvestovat do verze 1.0 - ta je za 13500)... co myslíte.
Mám to na obyčejné ježdění kolem Prahy, zatim jsem jezdil na trekovém, silnice už znám, tak se chci podívat trochu po okolních lesích, nejsem ale žádnej kamikadze... ta nízká cena je velký argument, díky tomu budu mít příští měsíc co jíst:-)

[ Zpět ]
Datum: 04.04.2008
Autor: kokis
  • Re: díky vtipálkům... nakonec asi GT Avalanche 2.0

         

    cena je to na kolo přijatelná a pokud nejsi jelito, který musí s každou hloupostí do servisu (myšleno umíš si doštelovat přehazku, brzdy atp), tak ti bude určitě dobře sloužit. Já nikdy neměl kolo za víc než 11000 a v pohodě jsem si užíval výletů s klukama na kolech za dvoj- i trojnásobek.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2008
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: díky vtipálkům... nakonec asi GT Avalanche 2.0

         

    Já myslím, že budeš spokojen.
    Osmiokolečko a V-brzdy nemají přehnaně vysoké nároky na údržbu.
    Jedině vidlice asi nebude žádný zázrak, ale za tuhle cenu se to ani nedá čekat. Až ji zničíš, tak si koupíš lepší.
    GTčko je dobrá volba :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2008
    Autor: kolombo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: díky vtipálkům... nakonec asi GT Avalanche 2.0

         

    Jestli se rozhoduješ mezi jídlem a dalším kolem, tak líp vybav svýho Reflexe (pláště přes 40mm, případně vyměň malý převodník za menší, mám takhle na krosu 22z, můžeš vyměnit i sedlovku za odpruženou) a zbyde ti na jídlo na půl roku :o)
    Kvůli pár vyjížďkám do terénu, zvlášť když nejsi kamikaze (já taky ne), nepotřebuješ dvě kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2008
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: díky vtipálkům... nakonec asi GT Avalanche 2.0

           

      o tom jsem taky uvažoval, ale myslím, že to není cesta, přece jenom, mě docela baví jezdit po silnici delší vzdálenosti. budu mít holt dvě:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2008
      Autor: kokis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: díky vtipálkům... nakonec asi GT Avalanche 2.0

             

        Je vidět, že málo čteš zdejší poradnu, jinak bys dal na výše uvedenou radu s vědomím, že čím širší pláště , tím
        menší odpor při jízdě po silnici , jenom správně natlakovat. Ha ?

        [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrl)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: díky vtipálkům... nakonec asi GT Avalanche 2.0

         

    No já už nejsem muší váha a ocenil bych lepčí brzdy, než ty Tektra. Mám pořádný masivní XT, přítule tyhle Tektra, a rozdíl tuhosti a vůli pitomých čelistí a pák je znát. Ale za ty prachy to fak de.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024